Filtr

Włączone filtry:

  Podnóżki pedicure 

  Podnóżki pedicure

  - Jest 21 produktów.

  Pokazuje 1 - 21 z 21 produktów
  Pokazuje 1 - 21 z 21 produktów
  Podnóżki pedicure

  Podnóżki do pedicure to niezwykle praktyczne udogodnienie dla kosmetyczek. Możliwość oparcia nóg klientki o podnóżek podczas wykonywania zabiegu pedicure daje nam większa wygodę niż podtrzymywanie stopy w inny sposób. Podnóżek możemy łatwo przestawić i dopasować jego wysokość do najbardziej odpowiadającej nam przy pracy. Podnóżki wykonane są w klasycznym stylu, pasujące do każdego fotela kosmetycznego.
  Podnóżki do pedicure obite są materiałem który łatwo podlega czyszczeniu – skajem. Nie niszczy się przy czyszczeniu i zachowuje elegancki i estetyczny wygląd.
  Prócz podnóżków dedykowanych salonom kosmetycznym, w naszej ofercie znajda się też podnóżki przenośne dla mobilnych kosmetyczek.
  Przykładem takiego podnóżka kosmetycznego jest:

  Przenośny podnóżek do Pedicure na Statywie + torba Gratis! - podnóżek z torbą gratis. Niezwykle funkcjonalny, stabilny i łatwy w montażu i składaniu. Idealnie nadaje się do pracy w terenie. Możliwość regulacji wysokości.

  Posiadamy tez klasyczne podnóżki takie jak podnóżek do pedicure firmy Biomak – posiada regulowana wysokość oraz kąt podparcia. Bardzo wygodny i profesjonalny.

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.