Masażer z głowicami do vibroterapii HS 833 Vibro Zobacz większe

HS 833 Vibro - Masażer z głowicami do vibroterapii

Masaż, urządzenia do masażu

HS 833V_HS

EAN:5908051092096


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

3 870,91 zł brutto

3 147,08 zł nettoTo oczywiste, jak wszechstronnym i powszechnym zabiegiem jest dziś masaż. Przy coraz powszechniejszych schorzeniach i zwyrodnieniach postawy, kręgosłupa, stacjonarnego trybu życia, problemach z nadwagą czy urazach sportowych masaż jest jednym z podstawowych zaleceń stosowanych w pierwszej kolejności.

Aparat HS 833 Vibro doskonale uzupełnia i w poważnym zakresie zastępuje funkcje wykonywane przez masażystów. Urzadzenie wyposazone w pięć różńych wielkości głowic masująco-wibrujących z powodzeniem pozwoli przeprowadzić wydajny zabieg masażu relaksacyjnego oraz przeprowadzić zabieg vibroterapii.

Wymienne głowice masażera dają bardzo szerokie możliwości osobie przeprowadzającej zabieg.

Głowica nr 1 - okrągła nakładka silikonowa z długimi wypustkami - używana do głębokiego, sportowego, intensywnego masażu, w którym staramy się dotrzeć do głębszych stref.

Głowica nr 2 - okrągła nakładka silikonowa z krótkimi wypustkami - stosowana w masażu płytszym, mniej inwazyjnym. Wyśmienicie sprawdza się w masażu złuszczającym, stymulującym, poprawiającym ukrwienie i revitalizującym oraz przy przeciążeniach sportowych.

Głowica nr 3 - okrągła nakładka z gąbki - do masażu delikatnych partii ciała, przy masażu relaksującym.

Głowica nr 4 - nakładka z czterema kulami masującymi - doskonała do masażu rozluźniającego - najczęściej używana do masażu karku, pośladków, ud, ramion.

Głowica nr 5 - nakładka w kształcie litery V - idealna do codziennego masażu ramion, pleców, szyi, kolan.

To oczywiste, jak wszechstronnym i powszechnym zabiegiem jest dziś masaż. Przy coraz powszechniejszych schorzeniach i zwyrodnieniach postawy, kręgosłupa, stacjonarnego trybu życia, problemach z nadwagą czy urazach sportowych masaż jest jednym z podstawowych zaleceń stosowanych w pierwszej kolejności.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 833 Vibro - Masażer z głowicami do vibroterapii


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 09:06:17 2023-12-07 11:20:06