Wysokiej klasy, bardzo efektywne urządzenie do Presoterapii HS 826P Zobacz większe

HS 826P - Wysokiej klasy, bardzo efektywne urządzenie do Presoterapii

Peeling kawitacyjny

HS 826P_HS

EAN:5908002057549


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Ten przedmiot został sprzedany 1 razy


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

4 353,80 zł brutto

3 539,67 zł nettoDrenaż limfatyczny - presoterapia w kombinezonie ciśnieniowym.Urządzenie pozwala przeprowadzać zabiegi wyszczuplające i korygujące sylwetkę. Presoterapia, dając efekty drenażu limfatyczneg, stymuluje układ limfatyczny i skutecznie oczyszczają organizm z toksyn.W wyniku tej terapii nie tylko efektywnie pozbędziemy się zbędnych kilogramów i wyraźnie zredukujemy tkankę tłuszczową, ale i cellulit.
zestaw obejmuje:

  • 5 elementowy kombinezon ciśnieniowy o 12 komorach masujących


wszystko w wyjątkowo estetycznym i eleganckim profesjonalnym, prostym w obsłudze urządzeniu z wyśiwetlaczem LCD.
Opis funkcji i zastosowanie:

  • Presoterapia - drenaż limfatyczny:

Jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Presoterapia jest jedną z najważniejszych, niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapii antycellulitowej. Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza eliminację płynów i zalegających odpadów metabolicznych (toksyn), które przyczyniają się do powstawania cellulitu. Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia pacjenta i efekt "lekkości" ciała.Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając i opróżniając w odpowiedniej sekwencji komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała pacjenta wywołując efkt drenażu limfatycznego.

  • Długość: 66cm
  • Szerokość: 45cm
  • Wysokość: 18,5cm
  • Masa całkowita: 12kg
  • Zasilanie: 230V / 50Hz

Drenaż limfatyczny - presoterapia w kombinezonie ciśnieniowym.Urządzenie pozwala przeprowadzać zabiegi wyszczuplające i korygujące sylwetkę.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 826P - Wysokiej klasy, bardzo efektywne urządzenie do Presoterapii


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 10:22:21 2023-07-12 16:52:48