Lista produktów producenta: H&B

H&B to firma, która produkuje wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Ich myjnie fryzjerskie i fotele są zaprojektowane aby były jak najbardziej użyteczne. W produkcji swoich mebli uczestniczą od samego początku aż do końca – nadzorują produkcję aby końcowy efekt był jak najlepszy oraz spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

H&B to firma, która produkuje wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Ich myjnie fryzjerskie i fotele są zaprojektowane aby były jak najbardziej użyteczne. W produkcji swoich mebli uczestniczą od samego początku aż do końca – nadzorują produkcję aby końcowy efekt był jak najlepszy oraz spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich meble są wysoce cenione na rynku kosmetycznym oraz fryzjerskim. Firma H&B stara się ciągle rozszerzać swój asortyment idąc za trendami w świecie fryzjerskim oraz ulepszać użytkowanie swoich mebli.
Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy H&B oraz do przejrzenia innych produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 98 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 98 produktów