Koszyk
Zadzwoń do nas

Wenecja - Zero Gravity - Fotel Masujący

Ilość

Dostawa produktu : 248,99 zł

magazyn zewnętrzny (!)

help_outlineZapytaj o produkt
Wenecja - Zero Gravity - Fotel Masujący

Wenecja - Zero Gravity - Fotel Masujący

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077
  Polityka bezpieczeństwa

Zakupy u nas są bezpieczne. Od lat jesteśmy na rynku.

  Dostawa

Towar wysyłamy firmamy kurierskimi. Dostawa nawet w 24h od wysyłki.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru jako konsument.

Polecamy


Przy budowie fotela wykorzystano najnowocześniejszą technologię masażu, oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne.

Fotel masujący Wenecja zaprojektowano tak, aby masaż obejmował wszystkie części ciała, nie pozostawiając żadnego obszaru ciała "w pustym polu". Siedzisko i oparcie fotela
tworzą jeden element, co umożliwia nieprzerwanie masaż 
od punktu A, do punktu E.( L-SHAPE) 

Pozycja zero gravity została zdefiniowana przez naukowców 
z NASA, jako najbardziej optymalna przy dużych przeciążeniach, ponieważ generuje ona najmniejsze obciążenie całego ciała, 
a w szczególności kręgosłupa.

Fotel masujący Wenecja , zapewnia nam wybór wielu opcji masażu. Do wyboru mamy sześć automatycznych programów masażu całego ciała, masaż górnej lub dolnej jego części. Każdy z programów automatycznych może być wykonany jedną z czterech technik masażu takich jak : masaż shiatsu, masaż szwedzki, masaż sportowy oraz masaż tajski. Daje to w sumie możliwość wykonania 24 automatycznych programów masujących. Dodatkowo możemy skorzystać z masażu demo, 
w którym mamy pełen obraz możliwości fotela. Dla osób z dużą wrażliwością dotykową możemy wykonać masaż za pomocą poduszek powietrznych, które delikatnie pobudzają nasze ciało. Zmianę położenia oparcia i podnóżka w trakcie masażu zapewnia masaż rozciągający. Fotel zero gravity daje nam możliwość ręcznego wyboru technik masażu takich jak: ugniatanie, oklepywanie, uciskanie, ostukiwanie, siatsu lub masaż synchroniczny. Ręcznie można też dostosować parametry mechanizmów masujących, miejsca masażu oraz czas trwania zabiegu (10, 20 lub 30 minut).

Stopy, łydki, uda, ręce, dłonie i ramiona masowane są za pomocą poduszek powietrznych, które w czasie masażu kołyszą również naszymi biodrami, stopami oraz plecami. Pod plecami zainstalowano cztery poduszki powietrzne, które wspólnie z poduszkami masującymi pośladki, powodują kołysanie górnej części naszego ciała. Na wysokości ścięgna Achillesa zainstalowano po dwie poduszki powietrzne, wzmacniające masaż stóp. Na wysokości łydek, kolejne poduszki powietrzne, uciskają łydki.

Regulowana automatycznie długość podnóżka, podnosi komfort masażu osobom wysokim.

W celu wzmocnienia efektu masażu, fotel masujący wyposażony został w system podgrzewania ciała. Podgrzewane są plecy oraz uda.

Fotel Wenecja został wyposażony w bluetootha, za pomocą którego można odsłuchiwać muzykę, która umila masaż.

Pod stopami zastosowano specjalny zestaw wypustek, które zmieniają położenie i wykonują ruchy posuwisto zwrotne, masując w ten sposób nasze podeszwy, pobudzając receptory. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że choć umiejętne masowanie receptorów poszczególnych organów daje dobre rezultaty, to nie należy spodziewać się poprawy po jednym krótkim zabiegu.

Trzeba poświęcić stopom trochę czasu i profilaktycznie – nawet jeśli nic nam nie dolega – masować je ręcznie albo za pomocą specjalnych wałeczków.

Pozycja zero gravity została zdefiniowana przez naukowców 
z NASA, jako najbardziej optymalna przy dużych przeciążeniach, ponieważ generuje ona najmniejsze obciążenie całego ciała, 
a w szczególności kręgosłupa.

Pozycja zero gravity i jej wpływ na kręgosłup

W tej pozycji, najważniejszą zasadą jest uniesienie stóp ponad poziom serca, a kąt między torsem i udami powinien wynosić około 128o (z tolerancją 7o). Takie ułożenie ciała minimalizuje nacisk na mięśnie i kręgosłup. Obniżenie napięcia mięśni i ucisku na układ kostny powoduje zmniejszenie dolegliwości bólowych i ogólnego dyskomfortu, poprawia krążenie krwi, niweluje uczucie przemęczenia.

Refleksologia funkcjonuje zarówno na poziomie fizycznym, psychicznym, jak i duchowym. Celem jej jest wprowadzenie organizmu w stan głębokiego relaksu oraz uaktywnienie procesów samo leczenia, by w ten sposób przywrócić nam harmonię. Jest skutecznym sposobem na zwalczenie stresu, 
bólu głowy i kręgosłupa, ułatwiając ponadto funkcjonowanie ciężko chorym osobom. Według specjalistów masaż stóp oczyszcza z toksyn organizm ludzki. Pobudzenie zakończeń nerwowych na stopach usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, pracę serca i układu krwionośnego, pracę wątroby, nerek i wszystkich narządów wewnętrznych.

EVER_00124221

Specyficzne kody

EAN13
5902422103602
THAI NUI - Stół do masażu tajskiego-100 cm -Łóżka do masażu-
  • -8%

Thai Nui - Stół Do Masażu Tajskiego-100 Cm

3 799,00 zł 3 495,08 zł -8%
Dostępny: Brak na magazynie

Wyobraź sobie, że możesz podnieść jakość swoich zabiegów na wyższy poziom, korzystając z stołu do masażu, który oferuje nie tylko trwałość i funkcjonalność, ale przede wszystkim skokową regulację wysokości od 60 do 85 cm oraz idealne dostosowanie do masażu tajskiego dzięki nie dzielonej, odpowiedniej twardości powierzchni roboczej. "THAI NUI 100" to sekret sukcesu wielu profesjonalnych terapeutów, stworzony specjalnie z myślą o Twoich potrzebach.

×
Wenecja - Zero Gravity - Fotel Masujący
18 900,00 zł
18 900,00 zł