Artykuły

Aktywne filtry

LASEROWE USUWANIE WŁOSÓW SALON CELEBRITY

899,00 zł 629,30 zł -30%
Dostępny: Brak na magazynie

 Laser diodowy ze stałą, niezużywalną wiązką.

Bezpośrednie, precyzyjne działanie na pojedynczy włos.

Regulacja mocy: 5 poziomów.                                     

Długość fali: 808 nm; produkt klasy I, posiada laser klasy 3B.

Zabieg nie wymaga zastosowania okularów ochronnych.

Produkt posiada wewnętrzne zabezpieczenia.

Wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujnik termiczny, czujniki dotykowe skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlaniebędzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylegado skóry).                                                                                     

-        Napięcie: 220 V

-        Opakowanie: praktyczna walizeczka

-        Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim

Fotel kosmetyczny TEMPO NEO biały obrotowy

10 421,50 zł
Dostępny: Brak na magazynie


Fotele kosmetyczne z serii TEMPO NEO wyróżniają się wyjątkowym standardem wykończenia, oferując niezrównany komfort i wszechstronność. Dzięki swoim zaletom, doskonale sprawdzają się zarówno w gabinetach kosmetycznych, spa, odnowy biologicznej, jak i gabinetach lekarskich. Ich elegancki i stabilny charakter, wzbogacony mięsistym i szlachetnym obiciem, zachwycają użytkowników.

Fotel kosmetyczny HS 4250

8 132,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Z przyjemnością prezentujemy wszechstronny i uniwersalny fotel zabiegowy HS 4250, który doskonale sprawdzi się w salonach kosmetycznych, SPA oraz gabinetach lekarskich. Posiada solidną i stabilną konstrukcję o dużej nośności, a eleganckie, nowoczesne tapicerowanie podkreśla jego wyjątkowy charakter. Pełna regulacja elektryczna oraz duży zakres regulacji wysokości fotela (42 cm) sprawiają, że ten fotel jest wyjątkową propozycją.

Fotel kosmetyczny VOME - 3 silniki

7 343,51 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Przedstawiamy serię eleganckich foteli kosmetycznych Vome , charakteryzujących się czystą, proporcjonalną formą, pięknymi obłymi kształtami oraz wyśmienitym wykończeniem z najwyższej klasy materiałów obiciowych. Fotele tej serii cechuje uniwersalność i stabilność, co sprawia, że doskonale nadają się do gabinetów kosmetycznych, lekarskich, odnowy biologicznej oraz SPA.

Fotel kosmetyczny HS 225E

5 994,51 zł
Dostępny: Brak na magazynie


Fotel HS 225E zachwyca swoją tradycyjną, bezpretensjonalną formą, eleganckimi proporcjami oraz solidnym i trwałym wykonaniem, co czyni go idealnym wyborem do wszelkich zastosowań kosmetycznych i zabiegowych. Wyjątkowo dobrze sprawdza się w gabinetach lekarskich, odnowy biologicznej oraz w SPA.

Fotel kosmetyczny HS 4217

5 234,51 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Fotel HS 4217 wyróżnia się tradycyjną, bezpretensjonalną formą, eleganckimi proporcjami oraz solidnym i trwałym wykonaniem, co sprawia, że jest to doskonały wybór do różnych zastosowań kosmetycznych i zabiegowych. W szczególności, jest wyjątkowo skuteczny w gabinetach kosmetycznych.

Fotel kosmetyczny GALEA

7 486,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Przedstawiamy nowoczesny fotel kosmetyczny GALEA , który został wyposażony w pełną regulację elektryczną wbudowaną w podstawę fotela oraz opcję podgrzewania siedziska i oparcia pleców. Ten wyjątkowy model dedykowany jest gabinetom kosmetycznym i lekarskim, a także punktom rehabilitacyjnym, salonom masażu oraz SPA.

Fotel kosmetyczny TEMPO 4 silniki obrtowy

8 824,21 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Z dumą prezentujemy ekskluzywny fotel zabiegowy TEMPO 4, który cechuje się pełną regulacją elektryczną oraz innowacyjnym mechanizmem umożliwiającym obrót fotelem wokół własnej osi, zachowując jednocześnie stabilność podstawy. Dodatkowo, ergonomiczna kołyska pozwala na ustawienie fotela w wyjątkowo komfortowej pozycji pół-leżącej.

Fotel kosmetyczny HS 4235

7 201,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Przedstawiamy nowoczesny fotel kosmetyczny HS 4235, wyposażony w pełną regulację elektryczną oraz opcję instalacji podgrzewania siedziska i oparcia pleców. Model HS 4235 to klasyczna, ponadczasowa konstrukcja o uniwersalnym zastosowaniu, doskonale sprawdzająca się zarówno w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, jak i ośrodkach SPA.

Fotel kosmetyczny HS 4244

8 007,56 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowo elegancki i niezwykle komfortowy fotel kosmetyczny HS 4244, wyposażony w pełne sterowanie elektryczne oraz opcję podgrzewania siedziska i oparcia pleców. To wyjątkowo ceniony model, często wybierany przez profesjonalistów z gabinetów kosmetycznych, lekarskich, punktów rehabilitacyjnych oraz salonów masażu i SPA.

Fotel SPA Pedicure PIRA

4 218,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Klasyczna i ponadczasowa forma HS 5200, bardzo dobre materiały i wykończenia. Praktyczny i funkcjonalny, przeznaczony do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Elegancki i komfortowy.

Fotel do pedicure Arche z opcją podgrzewania

8 246,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Fotel ARCHE charakteryzuje wysoki poziom wykończenia, doskonałe materiały użyte w produkcji. Należy do grona najlepiej wykonanych i najbardziej komfortowych foteli zabiegowych dostępnych na rynku. Idealnie nadaje się zarówno do gabinetów kosmetycznych, podologicznych, odnowy biologicznej, spa jak i do gabinetów lekarskich. Bardzo nowoczesny i wyjątkowo stabilny. Posiada wbudowany kontroler nożny.

Fotel pedicure HS 4246A

8 721,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Bardzo wysoki poziom wykończenia fotela HS 4246A i doskonałe materiały użyte w produkcji to jego podstawowe cechy. Jeden z najlepiej wykonanych i najbardziej komfortowych foteli zabiegowych dostępnych na rynku. Idealnie nadaje się zarówno do gabinetów kosmetycznych, podologicznych, odnowy biologicznej, spa, jak i do gabinetów lekarskich. Bardzo elegancki i stabilny.-

Fotel SPA Pedicure GENTLE

8 683,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Piękna nowoczesna forma HS 5128, bardzo dobre materiały, idealne wykończenia. Jeden z najbardziej przyciągających uwagę foteli przeznaczonych do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Prosty w formie i bardzo komfortowy podniesie standard gabinetu i doda mu prestiżu.

Fotel SPA Pedicure CALN

12 245,50 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Piękna forma HS 5122, bardzo dobre materiały, idealne wykończenia. Jeden z najciekawszych foteli przeznaczonych do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Elegancki i bardzo komfortowy podniesie standard gabinetu i doda mu prestiżu.

Fotel barberski Caesar Gold

4 369,05 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Zmień swój zakład fryzjerski w przestrzeń z osobowością i komfortem dzięki krzesłu Caesar Barber Chair.

Te wysokiej jakości meble zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność, jednocześnie dodając odrobinę klasycznego stylu do Twojego lokalu.

Fotel podologiczny HS 5024 B-Light

7 666,51 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Niezwykle nowoczesny i wyjątkowo designerski fotel kosmetyczny HS 5024 z pełnym sterowaniem elektrycznym, wzbogacony o solidną stalową podstawę oraz efektowne podświetlenie LED. To idealny wybór dla gabinetów kosmetycznych, lekarskich i SPA, które cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Fotel podologiczny HS 5033 B-Light

7 951,51 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Klasyczna i ponadczasowa forma HS 5200, bardzo dobre materiały i wykończenia. Praktyczny i funkcjonalny, przeznaczony do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Elegancki i komfortowy.

Fotel podologiczny Palm Beach White

7 581,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Fotel HS 5369A White charakteryzuje wyjątkowy poziom wykończenia oraz najwyższej jakości materiały i podzespoły użyte w produkcji. Jeden z najlepiej wykonanych i najbardziej komfortowych foteli zabiegowych dostępnych na rynku. Pełna elektryczna regulacja przy pomocy 3 siłowników elektrycznych. Idealnie nadaje się zarówno do gabinetów kosmetycznych, podologicznych, odnowy biologicznej, spa jak i do gabinetów lekarskich. Bardzo elegancki i wyjątkowo stabilny. Piękna, symetryczna, nowoczesna forma i lekkie proporcje.