Łóżka i krzesła do masażu

W ofercie naszego sklepu są dostępne łóżka i krzesła do masażu. Wszystkie produkty mają certyfikacje medyczną, są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają komfort dla klienta jak i dla osoby wykonywającej masaż. Łóżka i fotele są stabilne, mają możliwość regulacji wysokości. Łatwo dostosowują się do potrzeb i oczekiwań klienta jak i u...

W ofercie naszego sklepu są dostępne łóżka i krzesła do masażu. Wszystkie produkty mają certyfikacje medyczną, są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają komfort dla klienta jak i dla osoby wykonywającej masaż. Łóżka i fotele są stabilne, mają możliwość regulacji wysokości. Łatwo dostosowują się do potrzeb i oczekiwań klienta jak i ułatwiają prace masażyście. W zależności od indywidualnych preferencji klienta w ofercie znajdują się klasyczne stoły do masażu, stoły elektryczne, podgrzewane, stoły do masażu tajskiego oraz stoły do masaży ajurwedy. Stoły są przystosowane do mocniejszych jak i lżejszych masaży, masaży kosmetycznych jak i leczniczych. W ofercie naszego sklepu posiadamy również stoły rehabilitacyjne oraz leżanki medyczne.
Klęczniki do masażu jakie są w ofercie naszego sklepu są zaprojektowane tak aby móc spełniać funkcję przenośnego salonu masażu. Po złożeniu z łatwością zmieszczą się do auta, dzięki czemu można wykonać profesjonalny masaż na krześle u klienta w domu, małym biurze czy dużej firmie. Są dostosowane do klientów o różnych gabarytach. Krzesła są idealne dla każdego wzrostu, rozmiaru i wagi pacjenta.
Maksymalny udźwig to 135kg. Tapicerowane są ekologiczna skóra co daje łatwość w utrzymaniu czystości i wygodę przy korzystaniu Wykonywanie masażu na krześle sprawdza się w przerwie w pracy. Poprawia samopoczucie i wydajność pracownika. Krzesło daje możliwość swobodnego korzystania z usług masażysty w dowolnym miejscu i czasie.
W asortymencie kategorii łóżek i krzeseł do masażu znajdują się również przenośne stoły do masażu wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, drewna i skóry ekologicznej. Dają nam możliwość dużej mobilności. Wyposażone są w uchwyty na ręcznik. Stoły są łatwe w montażu i transporcie.
Łóżka do masażu i krzesła do masażu jakie oferuje nasz sklep dają duże możliwości przyszłemu nabywcy w wyborze stylu, właściwości łózka lub krzesła do masażu, oprawy kolorystycznej i indywidualnych preferencji estetycznych w wyglądzie mebla. Użytkownikom łóżka lub krzesła do masażu zapewniają poczucie odprężenia, chwilę relaksu i odpoczynek. Dają możliwości rehabilitacyjne.
Wszystkie łóżka i krzesła do masażu posiadają wysoko wypracowane standardy oraz certyfikacje medyczną. Cechuje je wysoki poziom bezpieczeństwa, nienaganne wykończenie, łatwość w utrzymaniu czystości oraz wzorcowa ergonomia.

Więcej

Łóżka i krzesła do masażu 

Łóżka i krzesła do masażu

- Jest 185 produktów.

na stronę
Łóżka i krzesła do masażu Pokazuje 1 - 50 z 185 produktów
Łóżka i krzesła do masażu Pokazuje 1 - 50 z 185 produktów