FOTEL DO MASAŻU DRAGON Zobacz większe

DRAGON - FOTEL masujący

Fotele do masażu

EVER_0016954

Fotel do masażu DRAGON, jest najnowszym osiągnięciem technologicznym pod względem konstrukcyjnym, oraz jakości wykonywanego masażu.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 99,99 zł

Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

15 500,00 zł brutto12 601,63 zł (netto)


Fotel do masażu DRAGON, jest najnowszym osiągnięciem technologicznym pod względem konstrukcyjnym, oraz jakości wykonywanego masażu. Zastosowano innowacyjne rozwiązanie, które nie dzieli fotel a na oparcie i siedzisko.
Oba elementy są skonstruowane jako całość. Masaż wykonywany jest nieprzerwanie od karku, po przez plecy, pośladki, aż do podudzi. Osoba masowana przyjmuje pozycję, zbliżoną do pozycji w kapsule kosmicznej. Wraz z odchylaniem oparcia pleców, zmienia się kąt pochylenia siedziska. Masaż nóg odbywa się za pomocą poduszek powietrznych, oraz rolek masujących podeszwy. Za pomocą poduszek powietrznych masowane są stopy, łydki , uda, ręce, dłonie oraz ramiona.
W fotelu zastosowano system podgrzewania ciała. Szeroka gama masaży automatycznych pozwala dopasować masaż do konkretnej potrzeby. Oprócz programów automatycznych mamy możliwość wyboru masażu metodą manualną. Fotel rozkłada się do pozycji zero grawitacji, gdzie nogi są na tym samym poziomie co serce. Jest to najbardziej optymalna pozycja do masażu. Czas pracy fotela możemy zdefiniować na: 10, 20 lub 30 minut.

Napisz opinię
DRAGON - FOTEL masujący

DRAGON - FOTEL masujący

Fotel do masażu DRAGON, jest najnowszym osiągnięciem technologicznym pod względem konstrukcyjnym, oraz jakości wykonywanego masażu.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: DRAGON - FOTEL masujący


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2014-04-07 10:42:55 2019-01-16 10:40:01