Frezarki z pochłaniaczem -

Frezarki z pochłaniaczem

Używanie frezarek z pochłaniaczem pyłu jest niezwykle wygodne przy zabiegach manicure i pedicure. Pielęgnacja stóp klienta staje się łatwiejsza i przyjemniejsza kiedy używamy frezarki z pochłaniaczem pyłu. Unoszący pył jest szkodliwy zarówno dla kosmetyczek jak i dla klienta. Dbając o profesjonalizm naszego salonu kosmetycznego warto zainwestować w frezarkę która posiada pochłaniacz. W naszej ofercie frezarek posiadamy frezarki podologiczne oraz frezarki do paznokci wyposażone w pochłaniacze pyłu. Dostępne są także woreczki wymienne do pochłaniacza oraz zestawy frezów.
Frezarki warte zaprezentowania to:

PROMED 4030 SX-2 - specjalistyczna frezarka podologiczna z pochłaniaczem pyłu. Jest to nowa i udoskonalona wersja profesjonalnej frezarki 4030S renomowanego niemieckiego producenta z nowoczesnym designem i doskonałym systemem pochłaniania.

MAGIC PEDI LUX - urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę.

Pył jaki produkuje się podczas pracy zasysany jest przez pochłaniacz frezarki, a nie przez nasze płuca. Możliwe jest zachowanie większej higieny w naszym gabinecie – pył nie osiada na meblach, nie unosi się w powietrzu ani nie zabrudza naszych ubrań.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszej ofercie.