Akustyczna Fala Uderzeniowa ESWT SlimStrike HS 2120 Zobacz większe

SlimStrike HS 2120 - Akustyczna Fala Uderzeniowa ESWT

Odchudzanie, zabiegi odchudzające

HS 2120_HS

EAN:5908053077862


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

48 387,89 zł brutto

39 339,75 zł nettoW ofercie Helen Springs™ staramy się zawrzeć najbardziej rewolucyjne, a zarazem sprawdzone i efektywne nowoczesne technologie zaczerpnięte z medycyny i kosmetologii. W ostatnich latach problem nadwagi i otyłości staje się w szybkim tempie cywilizacyjną chorobą i globalnym zjawiskiem. Koszty społeczne (choroby krążenia, schorzenia kręgosłupa, cellulit, itp), jakie pociąga za sobą ten fakt skłania liczne ośrodki badawcze i uniwersyteckie na świecie do wzmorzonych badań nad problemem nadwagi i otyłości. Taka tendencja owocuje błyskawicznym rozwojem technologii i procedur mających za zadanie wspomóc walkę z nadwagą.

HS 2120 SlimStrike™ to absolutna nowośc na rynku urządzeń zabiegowych w branży kosmetycznej. Akustyczna Fala Uderzeniowa (Extracorporeal Shock Wave Therapy) to technologia zaczerpnięta bezpośrednio z najnowszych procedur medycznych, gdzie od kilku lat potiwerdza swoją wysoką skuteczność i uniwersalność i wszechstronność.

Cechy zastosowanej technologii i procedur:

  • Uderzeniowa Fala Akustyczna

Uderzeniowa fala akustyczna wnieinwazyjny i bezbolesny sposób jest w stanie rozpuścić i rozdrobnić zwapnienia i złogi w ścięgnach i przeponach, poprawiając przez to ukrwienie i przemianę materii komórek, obniżając napięcie w tkankach i przyspieszając ich regenerację. Zalety tej technologii wykorzystywane są teraz także w kosmetologii. Uderzeniowa Fala Akustyczna ingeruje w strukturę komórek tłuszczowych, powodując rozpad kolagenu, ktory będąc podstawowym budulcem łączącym i strukturyzującym m.in. komórki tłuszczowe sprzyja ich nabudowywaniu i utrwala ich strukturę. Uderzeniowa Fala Akustyczna poprzez swoje działanie wyjątkowo efektywnie, trwale uszkadza tę strukturę i umożliwia wchłonięcie i naturalne wydalenie tłuszczu przez układ limfatyczny inicjując redukcję komórek tłuszczowych i cellulitu.

Terapia falami uderzeniowymi ESWT jest jedną z najnowocześniejszych metod, stosowanych z powodzeniem w ortopedii, rehabilitacji oraz dermatologii. ESWT to wyzwalanie fal o wysokiej energii w środowisku wodnym, które przez reflektor w kształcie elipsoidy skupiane są wewnątrz organizmu we wtórnym ognisku. Powstaje tam ciśnienie sięgające 1200 barów w czasie jednej milionowej części sekundy. Aplikacja fal następuje z częstotliwością 1-8 Hz, poprzez żelowy aplikator. Fale uderzeniowe potrafią rozdrobnić i rozpuścić złogi wapniowe, poprawiając w ten sposób ukrwienie i przemianę materii lub obniżyć napięcie w tkankach, przyśpieszając ich regenerację. Dzięki temu fala uderzeniowa coraz częściej wykorzystywana jest z powodzeniem się w kosmetyce w celu redukcji cellulitu oraz lokalnych przerostów tkanki tłuszczowej.

Długookresowe badania, które zostały przeprowadzone m.in. w Niemczech i Szwajcarii podają, iż skuteczność tej metody wynosi około 95%, co w medycynie odpowiada niespotykanemu wręcz efektowi leczenia!

SlimStrike™ to urządzenie o niespotykanej skuteczności i efektywności. W 100% zastosowanych przypadków stwierdzono zauważalny ubytek tkanki tłuszczowej. W niektórych stwierdzono nawet do 25% trwałego ubytku tkanki tłuszczowej! Elastyczność włókien skóry po zastosowaniu SlimStrike™ wzrasta nawet do 76%, aby po około trzech miesiącach wykazać poprawę nawet o 105%! Trudno dziś wskazać bezinwazyjną, równie bezpieczną i przyjazną technologię mogącą dać porównywalne, trwałe rezultaty. W tej kategorii urządzenia SlimStrike™ są bezkonkurencyjne.

  • Zestaw SlimStrike™ zawiera:
  1. 1 głowica Akustycznej Fali Uderzeniowej z transduktorem o średnicy 15mm
  2. 1 głowica Akustycznej Fali Uderzeniowej z transduktorem o średnicy 28mm
  3. 10’ kolorowy panel dotykowy
  4. 3,4' kolorowe panele dotykowe na głowicach.

W ofercie Helen Springs™ staramy się zawrzeć najbardziej rewolucyjne, a zarazem sprawdzone i efektywne nowoczesne technologie zaczerpnięte z medycyny i kosmetologii.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: SlimStrike HS 2120 - Akustyczna Fala Uderzeniowa ESWT


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 09:12:16 2023-11-24 15:39:29