Mezoterapia bezigłowa: elektroporacja i elektroosmoza z ultradźwiękami i głowicą Hot-Cold HS 9090 Zobacz większe

HS 9090 - Mezoterapia bezigłowa: elektroporacja i elektroosmoza z ultradźwiękami i głowicą Hot-Cold

Urządzenia wielofunkcyjne

HS 9090_HS

EAN:5907999075789


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

4 235,00 zł brutto

3 443,09 zł nettoOpis funkcji i zasady kombajnu z Mezoterapią Bezigłową.

 • Mezoterapia bezigłowa:

Mezoterapia bezigłowa jest bardzo efektywnym, bezpiecznym zabiegiem nie pozostawiającym śladów ani zmian na skórze pacjenta. Dzięki tej właściwości stała się ona doskonałym zastępstwem klasycznej mezoterapii rozumianej jako iniekcje podskórne. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji i elektroosmozy, aby dostarczyć komórkom położonym nawet w głębi tkanki właściwy poziom odżywienia. Połączenie efektów elektroporacji i elektroosmozy poprawia metabolizm komórkowy, stymuluje przepływ krwi i limfy (dając efekt drenażu limfatycznego), dzięki czemu wyjątkowo skutecznie niweluje zmarszczki i drobne linie, rozjaśnia skórę, poprawia poziom jej nawilżenia, a także redukuje tkankę tłuszczową i cellulitis. Same preparaty kosmetyczne penetrują tylko warstwę epidermy, a zatem ich skuteczność jest ograniczona. Wykorzystanie mezoterapii bezigłowej poprawia poziom penetracji komórek danym preparatem, poprzez rozprowadzanie i rozpuszczanie niesionych substancji terapeutycznych nie tylko w warstwie epidermy, ale głęboko we wszystkich komórkach tkanki. Skóra poddana takiej terapii absorbuje dużo więcej preparatu leczniczego, dzięki czemu okres terapii wyraźnie się skraca, a efekty są nieporównywalnie lepsze.

 • Elektroporacja:

Oddziałuje bezpośrednio na skórę poprawiając poziom penetracji komórek substancjami odżywczymi i leczniczymi. Generując efekt elektroszoku elektroporacja nie tylko otwiera pory skóry, ale przede wszystkim tworzy mikrootwory w warstwie lipidowej skóry dzięki czemu możliwe jest przetransportowanie preparatów leczniczych i substancji odżywczych wgłąb tkanki. Wskutek powstania mikrootworów skóra absorbuje taką ilość preparatu leczniczego, jakiej normalnie nie byłaby w stanie wchłonąć. Po upływie oddziaływania elektroszoku pory skóry naturalnie domykają się zachowując wysoki poziom odżywienia i nawilżenia tkanki.

 • Elektroosmoza:

Oddziałuje na substancje lecznicze pomagając tym substancjom rozpadać się na molekuły i stymulować ich rozpraszanie i rozprzestrzenianie się w tkankach. W dalszej fazie procesu elektroosmozy bodziec elektryczny „wpycha” molekuły preparatu leczniczego w komórki zapewniając maksymalny poziom ich odżywienia / nawilżenia.

 

 • Wskazania i zastosowanie:
 1. redukcja zmarszczek i drobnych linii, poprawienie napięcia skóry 
 2. skóra sucha, odwodniona: poprawienie nawilżenia i odżywienia skóry
 3. usuwanie piegów i zmian pigmentacyjnych. rozjaśnianie skóry
 4. trądzik: redukcja poziomu wydzielania sebum, stymulacja odnowy skóry
 5. redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu

 

 • Sonoforeza / Ultradźwięki:

Sonoforeza może być stosowana w przypadku wszystkich znanych problemów skórnych. Jest to proste i łatwe w obsłudze urządzenie powszechnie wykorzystywane przez kosmetyczki na całym świecie, które wykorzystuje fakt, że ciało ludzkie reaguje na sonoforezę zamieniając ultradźwięki w energię cieplną. Dzięki temu sonoforeza stymuluje proces odnowy i regeneracji skóry, przyspiesza metabolizm komórkowy, poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia ściany komórek, kapilary naczyń krwionośnych i wzmacnia układ odpornościowy. Sonoforeza pomaga redukować przebarwienia i skazy. Dzięki efektowi masażu pomaga lepiej wchłaniać aplikowane preparaty nawilżające czy odżywcze. Poprawia krążenie krwi i akceleruje metabolizm komórkowy. Upłynnia podskórne złogi tłuszczowe, przyspiesza ich wchłanianie. Wywołuje rozkład zakumulowanych nadmiarów wody i tłuszczu i reguluje strukturę skóry. Stymuluje procesy leczenia skóry trądzikowej. Efekt cieplny działania ultradźwięków koi i łagodzi podrażnienia.  

 • Głowica Hot-Cold:

Głowica ciepło-zimno, często wykorzystywana jako rozwinięcie ultradźwięków jest dobrze znana dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzania zmarszczek. Urządzenie to wspomaga odnowę komórkową: podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie; jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne. Posiada ono także funkcję mikromasażu (wibracje o częstotliwości 1 miliona na sekundę), który usuwa toksyny i stymuluje oczyszczanie komórek. Dzięki temu preparaty nawilżające i odżywcze mogą głębiej penetrować skórę.

Opis funkcji i zasady kombajnu z Mezoterapią Bezigłową.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 9090 - Mezoterapia bezigłowa: elektroporacja i elektroosmoza z ultradźwiękami i głowicą Hot-Cold


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 10:11:27 2023-11-24 15:39:30