Zadzwoń do nas
Dostawa za 1gr HS 9090 - Mezoterapia bezigłowa: elektroporacja i elektroosmoza z ultradźwiękami i głowicą Hot-Cold -Urządzenia wielofunkcyjne-
  HS 9090 - Mezoterapia bezigłowa: elektroporacja i elektroosmoza z ultradźwiękami i głowicą Hot-Cold -Urządzenia wielofunkcyjne-

Hs 9090 - Mezoterapia Bezigłowa: Elektroporacja I Elektroosmoza Z Ultradźwiękami I Głowicą Hot-Cold

Brutto

Ilość

Dostawa produktu : 0,01 zł

Dostawa ok. 7 dni

help_outlineZapytaj o produkt
Hs 9090 - Mezoterapia Bezigłowa: Elektroporacja I Elektroosmoza Z Ultradźwiękami I Głowicą Hot-Cold

Hs 9090 - Mezoterapia Bezigłowa: Elektroporacja I Elektroosmoza Z Ultradźwiękami I Głowicą Hot-Cold

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077
  Polityka bezpieczeństwa

Zakupy u nas są bezpieczne. Od lat jesteśmy na rynku.

  Dostawa

Towar wysyłamy firmamy kurierskimi. Dostawa nawet w 24h od wysyłki.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru jako konsument.

Polecamy

Opis funkcji i zasady kombajnu z Mezoterapią Bezigłową.

 • Mezoterapia bezigłowa:

Mezoterapia bezigłowa jest bardzo efektywnym, bezpiecznym zabiegiem nie pozostawiającym śladów ani zmian na skórze pacjenta. Dzięki tej właściwości stała się ona doskonałym zastępstwem klasycznej mezoterapii rozumianej jako iniekcje podskórne. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji i elektroosmozy, aby dostarczyć komórkom położonym nawet w głębi tkanki właściwy poziom odżywienia. Połączenie efektów elektroporacji i elektroosmozy poprawia metabolizm komórkowy, stymuluje przepływ krwi i limfy (dając efekt drenażu limfatycznego), dzięki czemu wyjątkowo skutecznie niweluje zmarszczki i drobne linie, rozjaśnia skórę, poprawia poziom jej nawilżenia, a także redukuje tkankę tłuszczową i cellulitis. Same preparaty kosmetyczne penetrują tylko warstwę epidermy, a zatem ich skuteczność jest ograniczona. Wykorzystanie mezoterapii bezigłowej poprawia poziom penetracji komórek danym preparatem, poprzez rozprowadzanie i rozpuszczanie niesionych substancji terapeutycznych nie tylko w warstwie epidermy, ale głęboko we wszystkich komórkach tkanki. Skóra poddana takiej terapii absorbuje dużo więcej preparatu leczniczego, dzięki czemu okres terapii wyraźnie się skraca, a efekty są nieporównywalnie lepsze.

 • Elektroporacja:

Oddziałuje bezpośrednio na skórę poprawiając poziom penetracji komórek substancjami odżywczymi i leczniczymi. Generując efekt elektroszoku elektroporacja nie tylko otwiera pory skóry, ale przede wszystkim tworzy mikrootwory w warstwie lipidowej skóry dzięki czemu możliwe jest przetransportowanie preparatów leczniczych i substancji odżywczych wgłąb tkanki. Wskutek powstania mikrootworów skóra absorbuje taką ilość preparatu leczniczego, jakiej normalnie nie byłaby w stanie wchłonąć. Po upływie oddziaływania elektroszoku pory skóry naturalnie domykają się zachowując wysoki poziom odżywienia i nawilżenia tkanki.

 • Elektroosmoza:

Oddziałuje na substancje lecznicze pomagając tym substancjom rozpadać się na molekuły i stymulować ich rozpraszanie i rozprzestrzenianie się w tkankach. W dalszej fazie procesu elektroosmozy bodziec elektryczny „wpycha” molekuły preparatu leczniczego w komórki zapewniając maksymalny poziom ich odżywienia / nawilżenia.

 

 • Wskazania i zastosowanie:
 1. redukcja zmarszczek i drobnych linii, poprawienie napięcia skóry 
 2. skóra sucha, odwodniona: poprawienie nawilżenia i odżywienia skóry
 3. usuwanie piegów i zmian pigmentacyjnych. rozjaśnianie skóry
 4. trądzik: redukcja poziomu wydzielania sebum, stymulacja odnowy skóry
 5. redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu

 

 • Sonoforeza / Ultradźwięki:

Sonoforeza może być stosowana w przypadku wszystkich znanych problemów skórnych. Jest to proste i łatwe w obsłudze urządzenie powszechnie wykorzystywane przez kosmetyczki na całym świecie, które wykorzystuje fakt, że ciało ludzkie reaguje na sonoforezę zamieniając ultradźwięki w energię cieplną. Dzięki temu sonoforeza stymuluje proces odnowy i regeneracji skóry, przyspiesza metabolizm komórkowy, poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia ściany komórek, kapilary naczyń krwionośnych i wzmacnia układ odpornościowy. Sonoforeza pomaga redukować przebarwienia i skazy. Dzięki efektowi masażu pomaga lepiej wchłaniać aplikowane preparaty nawilżające czy odżywcze. Poprawia krążenie krwi i akceleruje metabolizm komórkowy. Upłynnia podskórne złogi tłuszczowe, przyspiesza ich wchłanianie. Wywołuje rozkład zakumulowanych nadmiarów wody i tłuszczu i reguluje strukturę skóry. Stymuluje procesy leczenia skóry trądzikowej. Efekt cieplny działania ultradźwięków koi i łagodzi podrażnienia.  

 • Głowica Hot-Cold:

Głowica ciepło-zimno, często wykorzystywana jako rozwinięcie ultradźwięków jest dobrze znana dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzania zmarszczek. Urządzenie to wspomaga odnowę komórkową: podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie; jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne. Posiada ono także funkcję mikromasażu (wibracje o częstotliwości 1 miliona na sekundę), który usuwa toksyny i stymuluje oczyszczanie komórek. Dzięki temu preparaty nawilżające i odżywcze mogą głębiej penetrować skórę.

HS 9090_HS

Opis

Wysyłka
1gr

Specyficzne kody

EAN13
5907999075789

NOWOŚCI

LASEROWE USUWANIE WŁOSÓW SALON CELEBRITY
 • -30%
 • Nowy

LASEROWE USUWANIE WŁOSÓW SALON CELEBRITY

899,00 zł 629,30 zł -30%
Dostępny: Brak na magazynie

 Laser diodowy ze stałą, niezużywalną wiązką.

Bezpośrednie, precyzyjne działanie na pojedynczy włos.

Regulacja mocy: 5 poziomów.                                     

Długość fali: 808 nm; produkt klasy I, posiada laser klasy 3B.

Zabieg nie wymaga zastosowania okularów ochronnych.

Produkt posiada wewnętrzne zabezpieczenia.

Wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujnik termiczny, czujniki dotykowe skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlaniebędzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylegado skóry).                                                                                     

-        Napięcie: 220 V

-        Opakowanie: praktyczna walizeczka

-        Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim

Autoklaw Enbio PRO (Klasa B) medyczny
 • -5%
 • Nowy

Autoklaw Enbio PRO (Klasa B) medyczny

9 999,00 zł 9 499,05 zł -5%
Dostępny: Brak na magazynie

Enbio PRO zmienia filozofię pracy - jest cichy i kompaktowy. Autoklaw do sterylizacji narzędzi Enbio Pro posiada najkrótszy cykl sterylizacji, który trwa 10 minut dla narzędzi bez pakietów oraz 18 minut dla narzędzi z pakietami.

Autoklaw (Klasa B) Enbio PRO
 • -5%
 • Nowy

Autoklaw (Klasa B) Enbio PRO

9 999,00 zł 9 499,05 zł -5%
Dostępny: Brak na magazynie

Enbio PRO zmienia filozofię pracy - jest cichy i kompaktowy. Autoklaw do sterylizacji narzędzi Enbio Pro posiada najkrótszy cykl sterylizacji, który trwa 10 minut dla narzędzi bez pakietów oraz 18 minut dla narzędzi z pakietami.

Autoklaw (Klasa B) Enbio S LED Light
 • -3%
 • Nowy

Autoklaw (Klasa B) Enbio S LED Light

7 999,00 zł 7 759,03 zł -3%
Dostępny: Brak na magazynie

Kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi Enbio S to urządzenie parowe, które służy do szybkiej sterylizacji narzędzi używanych przez stomatologów, chirurgów, podologów, kosmetyczki oraz studia tatuażu.

POPULARNE PRODUKTY