Epilacja laserem diodowym DiodeAce HS 808 Zobacz większe

DiodeAce HS 808 - Epilacja laserem diodowym

IPL/Lasery kosmetyczne

HS 808-2_HS

EAN:5908026099334


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

68 909,49 zł brutto

56 023,97 zł nettoUrządzenie HS 808 DiodeAce to rewolucyjne rozwiązanie do epilacji laserowej. Wieloletnie eksperymenty i badania w połączeniu z doświadczeniem z wykorzystaniem wiązki laserowej w popularnej dziedzinie kosmetologii - depilacji/epilacji zaowocowało oparacowaniem lasera diodowego. Łącząc w sobie szybko rozwijające się technologie laserowe oraz coraz odważniejsze wykorzystanie diod jako źródła emitowanej wiązki laserowej naukowcy zdołali określić wyjątkową skuteczność wiązki lasera diodowego o długości fali 808nm. Diody, wykorzystane jako emitery wiązki laserowej pozwalają na niespotykaną dotąd kontrolę i stabilność parametrów.

Laser 808nm - W tradycyjnych, powszechnie stosowanych urządzeniach do depilacji laserowej jedynym sposobem określenia i wyboru długości użytej laserowej wiązki depilującej było wykorzystanie zestawu filtrów szklanych. Niestety otrzymywana w ten sposób selekcja światła laserowego nie mogła być nigdy precyzyjna, dobór użytego filtra odbywał się na podstawie doświadczenia i indywidualnego wyboru osoby wykonującej zabiegi depilacji. W efekcie także skutecznośc samego zabiegu nie zawsze była satysfakcjonująca, co oczywiste, biorąc pod uwagę mnogość możliwości doboru filtra i rodzaju i koloru owłosienia.

Wprowadzenie diody emitujące wiązkę o długości 808nm do technologii laserowej rozwiązuje wiele z problemów wynikających ze stosowania klasycznej technologii laserowej. Światło diody 808nm charakteryzuje się niespotykaną dotąd żywotnością i stabilnością parametrów, a efekt działania na włos wiązki o tej długości jest wyraźnie bardziej skuteczny i dogłębny. Udowodniono, że światło lasera 808nm penetrując naskórek na głębokośc około 2,5mm uderza wybiórczo w komórki włosa zawierające melaninę, w efekcie działania światła laserowego zachodzi reakcja wydzielania ciepła, które w drugiej fazie działania lasera uszkadza strukturę mieszka włosowego, odpowiedzialnego za jego wzrost. Uszkodzeniu ulegają jedynie komórki włosa oraz struktura mieszka włosowego, przez co zabieg jest wyjątkow skuteczny i trwały, zarazem bezpieczny i właściwie bezbolesny.
E-light - DiodeAce to unikalne urządzenie, łączące w sobie sprawdzoną metodę depilacji IPL oraz e-light. Pracując w tym trybie, DiodeAce oprócz impulsu świetlnego emituje równolegle fale radiowe RF. W efekcie oddziaływanie wiązki lasera jest jeszcze bardziej skuteczne i precyzyjne. Fale RF, pozwalają pogłębić efektywne działanie impulsu światła z około 2,5mm do około 4mm głębokości naskórka. Dzięki temu działanie wiązki lasera skuteczniej, głębiej uszkadza włos i usuwa niepożądane owłosienie.
szerokie pole zastosowania DiodeAce: 
 • epilacja
 • eliminacja zmian trądzikowych
 • usuwanie zmian pigmentacyjnych
 • usuwanie zmian naczynkowych
 • ujędrnianie i odmładzanie skóry
 
paramtery urządzenia DiodeAce:
 • 1 głowica lasera diodowego 808nm - wielkość plamki 15 x 25mm
 • 1 głowica e-light - wielkość plamki 15 x 50mm
 • częstotliwość 1-10Hz
 • energia impulsu 100J/cm²
 • regulowana długość impulsu 10-800ms
 • częstotliwość impulsu 1-10Hz
 • zakres temperatury chłodzenia -5°C do +5C
 • system chłodznia wodnego, wspomaganego półprzewodnikiem
 • kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD 8,4"
 • polskie menu
 • możliwość wyboru koloru obudowy (biała, srebrna, czarna)
 • moc: 3000W

Urządzenie HS 808 DiodeAce to rewolucyjne rozwiązanie do epilacji laserowej. Wieloletnie eksperymenty i badania w połączeniu z doświadczeniem z wykorzystaniem wiązki laserowej w popularnej dziedzinie kosmetologii - depilacji/epilacji zaowocowało oparacowaniem lasera diodowego

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: DiodeAce HS 808 - Epilacja laserem diodowym


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 07:46:35 2023-12-07 11:20:06