Zestawy do paznokci

Aktywne filtry

Zestaw Do Manicure Japońskiego

306,00 zł
Dostępny: 100 Na magazynie
Kompletny zestaw umożliwiający wykonanie manicure japońskiego. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt należy zabiegi stosować przynajmniej przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia. Wskazane jest
Zapraszamy do zapoznania się z zestawami do paznokci jakie oferujemy w naszym sklepie. Zestawy jakie proponujemy to opcje z lampą lub bez. Zestawy do manicure hybrydowego oraz manicure akrylowego. W naszej ofercie znajda się tez farbki do aerografu.
Produkty jakie warto zaprezentować to:

ZESTAW LAKIERY HYBRYDOWE UV-LED 3+7 10x15ml – zestaw lakierów hybrydowych UV-LED. W zestaw wchodzą trzy produkty bazowe oraz lakiery kolorowe. Każda z nakładanych warstw należy utwardzić w lampie. Utwardzamy i malujemy naprzemiennie. Zapobiega to kurczeniu się lakieru hybrydowego, dając profesjonalny efekt manicure. Zestaw ten zapewnia piękny końcowy efekt. Paznokcie są utwardzone z pięknym połyskiem.

ZESTAW LAKIERY HYBRYDOWE UV-LED 3+9 12x15ml + LAMPA UV 36W – zestaw z lampą UV 36 W. Idealny zestaw do manicure hybrydowego. Trwałość manicure hybrydowego wynosi nawet do 3 tygodni. Paznokcie są odporne na uszkodzenia oraz lśniące. Lakier nie odpryskuje się i nie rysuje. Idealnie nadaje się dla bardzo aktywnych Pań, których dłonie wymagają specjalnej pielęgnacji. Manicure dla klientek, które wymagają długotrwałych utrzymujących się efektów manicure.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.