VACUM KAWITACJA RADIOFREKWENCJA RF Zobacz większe

Profiline - Vacum, kawitacja, RF RADIOFREKWENCJA

Medico

EVER_0017605_KA

EAN:5907605022220


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

12 127,50 zł brutto

9 859,76 zł nettoVACUM KAWITACJA RADIOFREKWENCJA RF

RF dostarczając energię cieplną w głąb tkanki podskórnej powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co wywołuje ich natychmiastowe kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Przyspieszony zostaje również drenaż limfatyczny oraz eliminacja toksyn 
z organizmu. Zwiększa się gęstość, elastyczność, napięcie skóry oraz zostaje poprawiony owal twarzy i kolor cery.

Vacum z podczerwienią BF na ciało, liposukcja kawitacyjna, radiofrekwencja kf z vacum na twarz, fale radiowe bi polarne na twarz
Wielobiegunowy system RF generuje kolumnową dystrybucję ciepła 
w tkance podskórnej i pomaga uwalniać trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych. Cząsteczki trójglicerydów zostają rozdzielone na glicerol i kwasy tłuszczowe, które następnie są usuwane z organizmu. Ważny enzym, zwany lipazą wrażliwą na hormony (HSL), jest katalizatorem tej reakcji. Dzięki temu procesowi osiągamy efekt wyszczuplenia oraz wyrzeźbienia ciała.
FUNKCJA PODCZERWIENI
Dla zapewnienia jeszcze lepszego efektu, głowice RF wyposażone są w światło czerwone w postaci diod LED. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach czego skutkiem jest ich szybszy metabolizm. Aktywność zdrowych komórek skóry zostaje pobudzona, fibroblasty są stymulowane do produkcji kolagenu, zapewniając skórze świeży i młody wygląd.

FUNKCJA VACUM
Urządzenie oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje również podciśnienie. Dermo masaż ma na celu uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego (stymulację przepływu limfy i krwi), eliminację toksyn, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych i skóry. Zabieg ma działanie drenujące i napinające, w wyraźny sposób zmniejsza cellulit oraz modeluje sylwetkę. Skóra staje się jędrna i napięta.
KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA 40 Khz
Kawitacja ultradźwiękowa polega na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków, o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową, w której zachodzi zjawisko kawitacji. Polega ono na powstawaniu w cieczy pulsujących pęcherzyków próżniowych, wypełnionych parą nasyconą lub gazem rozpuszczonym w cieczy, które pojawiają się w wyniku lokalnych rozerwań ośrodka pod wpływem dużych sił rozciągających. Tłuszcz przybiera ciekły stan skupienia 
i jest wydalany przez metabolizm, co zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych, pozwalając na osiągnięcie najlepszego efektu redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to również doskonała metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem. Bezpośrednia przyczyna powstania cellulitu zostaje zredukowana, dzięki czemu możemy pozbyć się „pomarańczowej skórki” w każdym jej stadium.

TWARZ
 • redukcja zmarszczek
 • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
 • odmłodzenie, odżywienie skóry
 • poprawa wyglądu skóry
 • poprawa jędrności skóry
 • obkurczanie porów
 • poprawa kolorytu skóry
 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
CIAŁO
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • wymodelowanie sylwetki
 • ujędrnianie ciała i likwidacja zwiotczeń
 • poprawa wyglądu skóry

Vacum z podczerwienią BF na ciało, liposukcja kawitacyjna, radiofrekwencja kf z vacum na twarz, fale radiowe bi polarne na twarz
4 GŁOWICE
  
WIELOBIEGUNOWA RADIOFREKWENCJA  Z OPCJĄ VACUM DO CIAŁA
modelowanie sylwetki
redukcja zmarszczek
lifting
KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA
redukcja tkanki tłuszczowej
ujędrnienie i likwidacja zwiotczeń
redukcja cellulitu
modelowanie sylwetki
DWUBIEGUNOWA RADIOFREKWENCJA
poprawa kondycji skóry
lifting twarzy
wygładzanie zmarszczek
 
       
DWUBIEGUNOWA RADIOFREKWENCJA Z OPCJĄ VACUM NA TWARZ
drenaż limfatyczny
lifting twarzy
ujędrnienie i likwidacja zwiotczeń

PROFILINE BY KAZARO  to profesjonalna linia nowoczesnych urządzeń przeznaczona do profilowania ciała i zmiany profilu skóry. Najnowsze technologie zostały zastosowane w sposób niezwykle przemyślany i skuteczny, aby działać prewencyjnie i ratunkowo. Profil nowej linii urządzeń Kazaro skierowany jest przede wszystkim na kompleksowe intensywne działanie naprawcze i wyjątkowo efektywne działanie zapobiegawcze. Urządzenia linii PROFILINE skonstruowano we wzajemnej korelacji, aby mogły razem tworzyć silną grupę technologii dających perfekcyjny efekt naszym klientom oraz maximum wydajności i komfortu pracy tym, którzy wykonują zabiegi. PROFILINE by Kazaro to urządzenia autorskie, stworzone z potrzeb naszych Klientów, kompilujące w sobie określone funkcje o spektrum działania skierowanym na dany problem skórny. PROFILINE może funkcjonować jako osobne urządzenia lub jako linia wzajemnie wspomagających się technologii. Każdy element PROFILINE to piękna i czysta forma designerska z panelem dotykowym, wyposażona w określony zakres funkcji o optymalnych parametrach. PROFILINE to formy intuicyjne w obsłudze, mobilne, przyjazne i bezpieczne w funkcjonowaniu, komfortowe w pracy i intensywne w działaniu. Doskonale funkcjonują jako osobne segmenty, a zestawione razem tworzą doskonałą linię urządzeń „kos-medycznych”, które skutecznie docierają  w głąb skóry nie wywołując skutków ubocznych i intensyfikują wzajemnie swoje działanie. PROFILINE to profesjonalny profil nowych linii ciała i technologii.

Częstotliwość kawitacji: 40KHz
Programy kawitacji: 5
Częstotliwość RF: 2MHz/4MHz
Programy RF: 6
Rodzaje RF: bipolar i multipolar
Ciśnienie vacum: 80kpa
Podczerwień: 650nm
Wyświetlacz: dotykowy, LCD 7’’
Moc: 165W
Zasilanie: 240V, 50-60Hz

Produkty Kazaro kierowane są do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma cieszy się opinią prostych w obsłudze mebli, niebanalnym stylem, nowoczesnością i komfortem. Produkty firmy Kazaro prezentowane są na między narodowych targach. Wyposażają również szkoły i firmy o profilu fryzjerskim i kosmetycznym.

Vacum z podczerwienią BF na ciało, liposukcja kawitacyjna, radiofrekwencja kf z vacum na twarz, fale radiowe bi polarne na twarz
Opcjonalnie można dokupić do urządzenia pomocnik, na którym ustawimy sprzęt w komfortowy sposób. Przy zakupie urządzenia pomocnik jest w promocyjnej cenie 500 zł, którego cena standardowa wynosi 1800 zł.

RF dostarczając energię cieplną w głąb tkanki podskórnej powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co wywołuje ich natychmiastowe kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Profiline - Vacum, kawitacja, RF RADIOFREKWENCJA


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-01-16 11:26:09 2022-05-13 10:21:42