Filtr

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Ostatnie porady

  Pochłaniacze pyłu 

  Pochłaniacze pyłu

  - Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
  • 379,00 zł 379,00 zł

   - regulacja wysokości i kąta ramienia- łatwe przemieszczanie (kółka w podstawie)- podstawa plastykowa czarna- komplecie 1 wymienny woreczek oraz zasilacz 12V.

   379,00 zł
  • 119,00 zł 119,00 zł
  • 129,00 zł 129,00 zł

   Pochłaniacz pyłu i podstawka pod dłoń w jednym. Wydajny i cichy pochłaniacz pyłu pełni rolę również wygodnej dla klienta podstawki pod dłoń. Obity jest miękką, przyjemną w dotyku skórką ekologiczną odporną na zabrudzenia i łatwą w utrzymaniu czystości.

   129,00 zł
  • 385,00 zł 385,00 zł

   Pochłaniacz jest montowany w blacie stolika. Wymaga podłączenia do gniazdka. Posiada filtr który czyści się za pomocą wody. Moc to 30 Wat, a pył zbierany jest przez filtr, który trzeb czyścić

   385,00 zł
  Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
  Pochłaniacze pyłu

  Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle ważnymi urządzeniami w salonie manicure i pedicure. Urządzenia, o których mowa to pochłaniacze pyłu. Urządzenie które jest niezwykle potrzebne przy pracy z frezarką. Zapobiega nadmiernym zabrudzeniom w salonie kosmetycznym i ratuje nasze płuca przed wdychaniem szkodliwego pyłu powstającego w wyniku używania frezarki i pracy z zrogowaciała skóra klienta czy paznokciami. Szkodliwy pył zasysany jest do pochłaniacza i zbierany w filtrze. Filtry można wymieniać, i znajdziecie je również w naszym sklepie. Powietrze zostaje oczyszczone, a nasze płuca oraz meble i narzędzia zostają ochronione przed szkodliwym działaniem pyłu. Pył brudzi nie tylko meble, ale także odzież. Używając pochłaniaczy pyłu w salonie kosmetycznym zyska on w oczach klienta oraz zwiększy satysfakcję z pracy kosmetyczki.
  Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii „pochłaniacze pyłu” oraz do przejrzenia innych produktów dostępnych o ofercie naszego sklepu.