Mikroigłowy lifting z falami RF MicroThermaLift HS 3302 Zobacz większe

MicroThermaLift HS 3302 - Mikroigłowy lifting z falami RF

Lifting, zabieg liftingujący

HS 3302_HS

EAN:5908015038153


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

41 079,50 zł brutto

33 397,97 zł nettoInnowacyjne urządzenie HS 3302 do niechirurgicznego liftingu, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy, usuwania blizn, a także leczenia rozstępów i cellulitu MicroThermaLift wykorzystujące wyjątkową technologię Mikroigłowych Frakcyjnych Fal Radiowych.

 • Mikroigłowe Frakcyjne fale RF

Mikroigłowy Frakcyjny RF wykorzystuje najnowsze odkrycia w dziedzinie bezpiecznego wykorzystania fal radiowych w medycynie i kosmetologii. Bazując na technologii fal radiowych o częstotliwości 1,6MHz, urządzenie generuje falę radiową, której emitowana energia jest precyzyjnie, dynamicznie dobierana przez aparat, gwarantując wprowadzenie fali na odpowiednią głębokość, tak aby stymulując komórki skórne i przebudowę komórek kolagenu, wywołać efekt odwodnienia i trwałego obkurczenia komórek tłuszczowych poprzez rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie usuwane przez metabolizm, stymulując proces wyszczuplania. Głowice zabiegowe o różnej powierzchni i ilości mikro-igieł pozwalają bardzo precyzyjnie określić głębokość penetracji  naskórka, wprowadzając generowaną przez urządzenie falę RF na odpowiednią, porządaną głębokość, uzależnioną od partii ciała, potrzeb i oczekiwań Pacjenta.


MicroThermaLiftwyśmienicie sprawdza się w zabiegach odmładzających skórę, usuwaniu i redukcji zmarszczek oraz zmian trądzikowych, mniejszych blizn, worków pod oczami, ujędrniająych i odmładzających skórę.

w zestawie:

 • Dwie, duże głowice RF do ciała (81 igłowe)
 • Dwie, mniejsze głowice RF do twarzy (49 igłowe)
 • Dwie, małe głowice RF do okolic oczu (25 igłowe)
 • Głowica Cryo&Heat
 • Wszystkie głowice RF są wymienialne
 • Kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD 8"
 • Footswitch (pedał nożny)

parametry techniczne MicroThermaLift:

 • Częstotliwość RF 1,6MHz
 • Temperatura maksymalna 40°C - 60°C
 • Urządzenie posiada system chłodzenia wodą

Innowacyjne urządzenie HS 3302 do niechirurgicznego liftingu, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy, usuwania blizn, a także leczenia rozstępów i cellulitu MicroThermaLift wykorzystujące wyjątkową technologię Mikroigłowych Frakcyjnych Fal Radiowych.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: MicroThermaLift HS 3302 - Mikroigłowy lifting z falami RF


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 11:21:32 2023-11-24 15:39:37