Microroller Hs 959A - Wszechstronne Urządzenie Do Profesjonalnych Zabiegów Mezoterapii Mikroigłowej -

4 596,90 zł
Brutto
Dostawa ok. 7 dni

Dostawa produktu : 0,01 zł

Mezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii.

Kategoria Mezoterapia, urządzenia do mezoterapii Marka H-Springs Czas dostawy ok. 21 dni Indeks HS 959A_HS

Polecamy

Mezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii. W zależności od wykorzystanych procesów mechanicznych i konstrukcji urządzeń zabiegowych rozróżnia się mezoterapię bezigłową, igłową lub najnowszą technologię Mezoterapii Mikroigłowej.

MicroRoller to nowoczesne, profesjonalne urządzenie, znajdujące zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Wykorzystując sterowaną procesorem komputerowym, wibrującą, obrotową nakładkę z precyzyjnie ułożonymi zestawami mikroigieł zabiegowych. Dzięki zainstalowanej w rękojeści ampułce urządzenie pozwala na wyjątkowo sprawną i precyzyjną aplikację preparatu zabiegowego.Dzięki możliwości indywidualnego ustawienia głębokości penetracji igieł, częstotliwości uderzenia głowicy (10-o stopniowa gradacja) oraz ergonomicznemu kształtowi rękojeści, MicroRoller staje się wyjątkowo precyzyjnym narzędziem zabiegowym.Idealnie prostopadłe ustawienie i prowadzenie wiązki igieł zabiegowych czyni zabieg prawie bezbolesnym, a wykorzystanie srebra, jako materiału, z którego wykonane są mikroigły powoduje perfekcyjne, płynne i bezbolesne nakłucie, gwarantując zarazem szybsze i lepsze gojenie po zabiegu.Ergonomiczna i lekka rękojeść zabiegowa szczególnie dobrze sprawdza się przy precyzyjnych zabiegach w delikatnych, wrażliwych strefach (okolice nosa, oczu, itp).

  • Mezoterapia Mikroigłowa

To wyjątkowy zabieg o wszechstronnych i uzupełniających się cechach. Wprowadzając w tkankę skórną wiązkę mikroigieł pozwala z jednej strony na starannie dobraną aplikację preparatu zabiegowego, z drugiej strony wywołuje naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne skóry. Płytsze nakłucia stymulują precyzyjne, podskórnie wprowadzenie preparatu zabiegowego. Głębsze (powyżej 1,0mm) nakłucia prowokują komórki skórne do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, poprawiając kondycję, odbudowując i wzmacniając włókna kolagenu oraz poprawiając częstotliwość podziałów mitotycznych fibroblastów.W niektórych przypadkach, uderzający efekt zastosowania Mezoterapii Mikroigłowej może być porównywany do efektów działania lasera frakcyjnego.
W zależności od stref zabiegowych, interfejs urządzenia pozwala na indywidualny dobór głębokości działania wiązki mikroigieł i optymalne wykorzystanie efektu zabiegu. Zakresy stosowanych najczęściej ustawień dają pełną możliwość dostosowania parametrów pracy MicroRoller do potrzeb pacjenta.Zalecane, ogólne ustawienia dają osobom przeprowadzającym zabieg  wyjątkowo szeroki zakres do dyspozycji.W przypadku zabiegów na skórze głowy zalecany zakres pracy głębokości wiązki igieł to od 0,2mm do 0,5mm; na czole od 0,5mm do 0,8mm; w okolicy nosa i oczu od 0,7mm do 1,0mm; policzki od 0,8mm do 1,5mm; okolice ust od 0,5mm do 0,8mm; broda od 0,5mm do 1,0mm.
W urządzeniu HS 959A zainstalowano aplikator (w postaci ampułki, umieszczonej na rękojeści), który przed zabiegiem wypełnić można wybranym preparatem zabiegowym. To nowoczesne rozwiązanie ułatwia i pozwala na niespotykaną dotąd kontrolę nad wprowadzanym podskórnie w trakcie zabiegu preparatem.
informacje techniczne MicroRoller

  • dziesięciozakresowy zakres ustawnienia częstotliwości uderzeń wiązki mikroigieł
  • długość igieł 0,5mm lub 1,5mm (w zależności od użytej nakładki zabiegowej)
  • wymienne, jednorazowe nakładki z wiązką mikroigłową
  • unikalny system wibracji obrotowej wiązki igieł, poprawiający penetrację naskórka oraz wstrzykiwanie preparatu zabiegowego
  • poręczna, ergonomiczna rękojeść (tzw. DermaPen) poprawiająca precyzję wykonania zabiegu w trudno dostępnych miejscach
Kategoria Mezoterapia, urządzenia do mezoterapii Marka H-Springs EAN13 5908013056951
Wysyłka 1gr
MicroRoller HS 959A - Wszechstronne urządzenie do profesjonalnych zabiegów mezoterapii mikroigłowej -  -Mezoterapia, urządzenia

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Ładowanie