Wszechstronne urządzenie do profesjonalnych zabiegów mezoterapii mikroigłowej - MicroRoller HS 959A Zobacz większe

MicroRoller HS 959A - Wszechstronne urządzenie do profesjonalnych zabiegów mezoterapii mikroigłowej -

Mezoterapia, urządzenia do mezoterapii

HS 959A_HS

EAN:5908013056951


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

4 596,90 zł brutto

3 737,32 zł nettoMezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii. W zależności od wykorzystanych procesów mechanicznych i konstrukcji urządzeń zabiegowych rozróżnia się mezoterapię bezigłową, igłową lub najnowszą technologię Mezoterapii Mikroigłowej.

MicroRoller to nowoczesne, profesjonalne urządzenie, znajdujące zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Wykorzystując sterowaną procesorem komputerowym, wibrującą, obrotową nakładkę z precyzyjnie ułożonymi zestawami mikroigieł zabiegowych. Dzięki zainstalowanej w rękojeści ampułce urządzenie pozwala na wyjątkowo sprawną i precyzyjną aplikację preparatu zabiegowego.Dzięki możliwości indywidualnego ustawienia głębokości penetracji igieł, częstotliwości uderzenia głowicy (10-o stopniowa gradacja) oraz ergonomicznemu kształtowi rękojeści, MicroRoller staje się wyjątkowo precyzyjnym narzędziem zabiegowym.Idealnie prostopadłe ustawienie i prowadzenie wiązki igieł zabiegowych czyni zabieg prawie bezbolesnym, a wykorzystanie srebra, jako materiału, z którego wykonane są mikroigły powoduje perfekcyjne, płynne i bezbolesne nakłucie, gwarantując zarazem szybsze i lepsze gojenie po zabiegu.Ergonomiczna i lekka rękojeść zabiegowa szczególnie dobrze sprawdza się przy precyzyjnych zabiegach w delikatnych, wrażliwych strefach (okolice nosa, oczu, itp).

  • Mezoterapia Mikroigłowa

To wyjątkowy zabieg o wszechstronnych i uzupełniających się cechach. Wprowadzając w tkankę skórną wiązkę mikroigieł pozwala z jednej strony na starannie dobraną aplikację preparatu zabiegowego, z drugiej strony wywołuje naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne skóry. Płytsze nakłucia stymulują precyzyjne, podskórnie wprowadzenie preparatu zabiegowego. Głębsze (powyżej 1,0mm) nakłucia prowokują komórki skórne do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, poprawiając kondycję, odbudowując i wzmacniając włókna kolagenu oraz poprawiając częstotliwość podziałów mitotycznych fibroblastów.W niektórych przypadkach, uderzający efekt zastosowania Mezoterapii Mikroigłowej może być porównywany do efektów działania lasera frakcyjnego.
W zależności od stref zabiegowych, interfejs urządzenia pozwala na indywidualny dobór głębokości działania wiązki mikroigieł i optymalne wykorzystanie efektu zabiegu. Zakresy stosowanych najczęściej ustawień dają pełną możliwość dostosowania parametrów pracy MicroRoller do potrzeb pacjenta.Zalecane, ogólne ustawienia dają osobom przeprowadzającym zabieg  wyjątkowo szeroki zakres do dyspozycji.W przypadku zabiegów na skórze głowy zalecany zakres pracy głębokości wiązki igieł to od 0,2mm do 0,5mm; na czole od 0,5mm do 0,8mm; w okolicy nosa i oczu od 0,7mm do 1,0mm; policzki od 0,8mm do 1,5mm; okolice ust od 0,5mm do 0,8mm; broda od 0,5mm do 1,0mm.
W urządzeniu HS 959A zainstalowano aplikator (w postaci ampułki, umieszczonej na rękojeści), który przed zabiegiem wypełnić można wybranym preparatem zabiegowym. To nowoczesne rozwiązanie ułatwia i pozwala na niespotykaną dotąd kontrolę nad wprowadzanym podskórnie w trakcie zabiegu preparatem.
informacje techniczne MicroRoller

  • dziesięciozakresowy zakres ustawnienia częstotliwości uderzeń wiązki mikroigieł
  • długość igieł 0,5mm lub 1,5mm (w zależności od użytej nakładki zabiegowej)
  • wymienne, jednorazowe nakładki z wiązką mikroigłową
  • unikalny system wibracji obrotowej wiązki igieł, poprawiający penetrację naskórka oraz wstrzykiwanie preparatu zabiegowego
  • poręczna, ergonomiczna rękojeść (tzw. DermaPen) poprawiająca precyzję wykonania zabiegu w trudno dostępnych miejscach

Mezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: MicroRoller HS 959A - Wszechstronne urządzenie do profesjonalnych zabiegów mezoterapii mikroigłowej -


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 11:05:22 2023-07-12 16:52:48