HS PORTOFINO- Fotel zabiegowy

Fotele kosmetyczne

EAN:5907908075718


Koszt dostawy w Polsce: 299,99 zł - paletaDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

7 139,00 zł brutto

5 804,07 zł nettoPodobne produkty

Nowoczesny fotel kosmetyczny HS 4235 z pełną regulacją elektryczną oraz opcją instalacji podgrzewania siedziska i oparcia pleców. HS 4235 to klasyczna, ponadczasowa i uniwersalna konstrukcja bardzo dobrze sprawdzająca się zarówno w gabinetach lekarskich, kosmetycznych jak i ośrodkach SPA.Dzięki swojej niewymuszonej elegancji i zgrabnej sylwetce ten elektryczny fotel kosmetyczny znajduje nabywców ceniących go za wszechstronność i wielozadaniowość. 

Sterowany elektrycznie za pomocą 3 siłowników:

  • elektrycznie dostosowywana wysokość położenia całego fotela w zakresie 39cm;
  • elektrycznie regulowany kąt położenia oparcia tułowia;
  • elektrycznie regulowany kąt położenia podparcia nóg;


Sterowanie ustawieniem fotela odbywa się za pomocą pilota. Jak do wszystkich naszych foteli zabiegowych istnieje możliwość dokupienia sterownika nożnego, który przydaje się w sytuacjach, gdy osoba przeprowadzająca zabieg ma zajęte obie ręce lub gdy w trakcie przeprowadzania zabiegu konieczne jest zachowanie sterylnych warunków.

Fotel kosmetyczny HS 4235 dostępny może być także w wersji 4-siłownikowej, w której dodatkowy siłownik steruje ustawieniem kąta samego siedziska, tworząc tzw. kołyskę, dzięki czemu ciało klienta lekko zapada się w fotelu, układając się w wygodną, ergonomiczną pozycję, w której nogi usytuowane są powyżej poziomu siedziska, pozwalając spędzać wygodnie czas nawet podczas długich zabiegów, poprawiając zarazem krążenie.
Na życzenie i za dopłatą fotel może zostać wyposażony w dwustopniowy system grzewczy siedziska oraz podparcia pleców, który wyraźnie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu, wpływa na pogłębienie odczucia relaksu i może być stosowany jako element niektórych zabiegów, w których zalecane jest zewnętrzne ogrzanie ciała pacjenta.
Podnóżek fotela jest mechanicznie rozsuwany przez co wydłuża fotel o dodatkowe 15cm.
W oparciu znajduje się otwór na twarz niezbędny do przeprowadzenia zabiegów, w trakcie których pacjent musi leżeć na brzuchu.
Podłokietniki są mobilne (w zakresie 180°) i synchronicznie zmieniają swe położenie w momencie regulacji kąta oparcia pleców, zawsze pozostając w poziomym, komfortowym ułożeniu.Po przełożeniu podłokietników w stronę zagłówka poprawia się bezpośredni dostęp z boku fotela do pacjenta, a przy zabiegach np. masażu pleców poprawia się komfort ułożenia ramion klienta.
 
Fotel kosmetyczny HS 4235 jest nośny do 180kg, dając dużą rezerwę masy i stabilność w trakcie zabiegów. 
Tapicerka fotela wykonana jest z ekologicznej imitacji skóry doskonałej jakości. Obicie jest przyjemne i miłe w dotyku, zarazem bardzo trwałe i odporne na szorowanie i działanie środków dezynfekujących.W wersji podstawowej tapicerka fotela jest jednolicie biała, za dopłatą istnieje możliwość obicia w innych, prawie dowolnych kolorach.

  • Długość: 184cm
  • Szerokość: 60cm; 85cm z podłokietnikami
  • Wysokość: 59cm - 98cm
  • Maksymalne obciążenie: 180kg
  • Masa całkowita: 88kg
  • Zasilanie: 230V / 50HZ
  • Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 15W; 51W z podgrzewaniem

Nowoczesny fotel kosmetyczny HS 4235 z pełną regulacją elektryczną oraz opcją instalacji podgrzewania siedziska i oparcia pleców.

Regulacja Elektryczna
Fotele kosmetyczne kolory Biały
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS PORTOFINO- Fotel zabiegowy


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-05 08:00:26 2023-12-07 11:22:43