Fotel kosmetyczny HS LUGANO zabiegowy

Fotele kosmetyczne

EAN:5907910014491


Koszt dostawy w Polsce: 299,99 zł - paletaDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

11 990,00 zł brutto

9 747,97 zł nettoPodobne produkty

Przedstawiamy ekskluzywny fotel zabiegowy HS 4246 z pełną regulacją elektryczną, mechanizmem pozwalającym obracać fotelem, pozostawiając podstawę w stałej pozycji oraz z ergonomiczną kołyską dającą możliwość ustawić fotel w bardzo ergonomicznej pozycji pół-leżącej.

Fotele kosmetyczne tej serii charakteryzują się wyjątkowo wysokim i starannym standardem wykończenia. To jeden z najbardziej komfortowych i wszechstronnych foteli zabiegowych dostępnych na rynku.
Doskonale sprawdza się zarówno w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, spa, jak gabinetach lekarskich. Bardzo elegancki i stabilny, tapicerowany mięsistymi, szlachetnymi materiałami obiciowymi.

Sterowany w pełni elektrycznie za pomocą 3 siłowników:

 • elektrycznie regulowana wysokość położenia całego fotela (33cm);
 • elektrycznie regulowany kąt położenia oparcia tułowia;
 • elektrycznie regulowana tzw. kołyska, zmieniająca kąt ustawienia siedziska, dzięki czemu ciało klienta  wygodnie zapada się w fotelu, w bardzo komfortowy i ergonomiczny sposób pozwalając spędzać czas nawet podczas długich zabiegów.
 • kąt położenia podparcia nóg jest płynnie regulowany mechanicznie za pomocą tub gazowych. Za dopłatą możliwy zakup siłownika sterującego kątem podparcia nóg w zastępstwie w/w tub gazowych.


Zarówno podgłówek jak i podnóżek rozsuwają się mechanicznie, pozwalając regulować punkty podparcia, w podgłówku znajduje się otwór na twarz, bardzo przydatny podczas zabiegów wykonywanych, gdy pacjent musi leżeć na brzuchu.Podłokietniki ruszają się w zakresie 180°, synchronicznie zmieniają swoje położenie w zależności od ustawienia oparcia tułowia, przekładalne w stronę zagłówka ułatwiają bezpośredni dostęp z boku do klienta oraz dodają komfortu podczas masażu ciała i pleców.

Unikalna konstrukcja zawieszenia fotela kosmetycznego HS 4246 i jego podstawy pozwala na obracanie fotelem w zakresie 240⁰ względem podstawy, dzięki czemu użytkowanie fotela nawet w ciasnych pomieszczeniach zapewnia pełną mobilność i ułatwia pracę.

Za dopłatą fotel może zostać wyposażony w dwustopniowy system grzewczy siedziska oraz podparcia pleców, który wyraźnie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu i wpływa na pogłębienie odczucia relaksu. Może być także stosowany jako uzupełnienie niektórych zabiegów, w których wskazane jest rozgrzanie ciała pacjenta.

Sterowanie wbudowane jest w konstrukcję fotela, które można za dopłatą uzupełnić sterownikiem nożnym, wyjątkowo użytecznym w sytuacji, gdy ważne jest zachowanie aseptyczności zabiegu i powstrzymanie się od dotykania niesterylnych przedmiotów. Pilot ręczny za dopłatą .


Fotel jest bardzo stabilny - nośność do 180kg. Do obicia użyta jest ekologiczna imitacja skóry doskonałej jakości - bardzo delikatna, miękka i przyjemna w dotyku, zarazem wyjątkowo wytrzymała na ścieranie, mycie i dezynfekcję.W wersji standardowej fotel kosmetyczny HS 4246 dostarczany jest w kolorze białym, za dopłatą istnieje możliwość wręcz dowolnego doboru koloru obicia.

 • Długość: 186cm
 • Szerokość: 57cm - 82cm z podłokietnikami
 • Wysokość: 56cm - 89cm
 • Maksymalne obciążenie: 180kg
 • Masa całkowita: 79kg
 • Zasilanie: 230V / 50Hz
 • Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 15W - 51W z podgrzewaniem

Przedstawiamy ekskluzywny fotel zabiegowy HS 4246 z pełną regulacją elektryczną, mechanizmem pozwalającym obracać fotelem, pozostawiając podstawę w stałej pozycji oraz z ergonomiczną kołyską dającą możliwość ustawić fotel w bardzo ergonomicznej pozycji pół-leżącej.

Regulacja Elektryczna
Fotele kosmetyczne kolory Biały
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Fotel kosmetyczny HS LUGANO zabiegowy


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-05 08:10:44 2023-11-24 11:01:03