Biomedic - Makijaż Permanentny

2 590,00 zł
Brutto
magazyn zewnętrzny (!)

Dostawa produktu : 0,01 zł

Urządzenia do makijażu permanentnego BioMedic wyposażone są w mikroprocesory, które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry.

Kategoria Makijaż permanentny, urządzenia do makijażu permanentnego Marka Toplaser Japan Czas dostawy ok. 21 dni Indeks EVER_0012293

Polecamy

W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach BioMedic „inteligentnej technologii” pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji.

Czyszczenie i sterylizacja części w autoklawie należą do przeszłości !!

IGLY SĄ PAKOWANE-

 

W sterylnym pomieszczeniu (ISO) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu.Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby. Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu. Konstrukcja kartridża zapobiega rozlewaniu się pigmentu. Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach. System pozwala na szybki montaż kartridża. Dzięki temu można łatwo zmienić rozmiar igły lub kolor pigmentu podczas zabiegu.

Mikroprocesor steruje moc oraz częstotliwość pracy igły. Dzięki temu pigment jest precyzyjnie wprowadzany w skórę. Równomierne rozłożenie koloru oraz zachowanie ciągłości linii, eliminuje konieczność wykonania powtórnego zabiegu. Nawet pigmentacja cienkich linii wokół ust nie wymaga korekty.

Prawdopodobnie najlepsza oferta w Polsce:

 • Profesjonalizm

 • Duże doświadczenie (wicemistrzostwo Polski makijażu permanentnego) (dodatkowe szkolenia pod patronatem vice-mistrza i magistra kosmetologii z 16-sto letnim doswiadczeniem w wykonywaniu makijazu permanentnego)

 • Fachowe doradztwo w doborze urządzeń ,barwników , akcesoriów

 

Makijaż permanentny jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin branży kosmetycznej. Technika makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry.

Makijaż permanentny ma szeroką gamę zastosowań: od podkreślenia konturu ust, zmiany pełnego koloru ust, podkreślenia zarysu brwi czy wykonania kresek na powiekach, do zabiegów medycznych takich jak tuszowanie blizn czy przebarwień.

Efekt zabiegu widoczny jest przez kilka lat !!

 

DANE TECHNICZNE I ZALETY URZĄDZENIA:

 • EKSKLUZYWNE Urządzenie - rączka wyposażone jest w mikromotor, który zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry z najwyższą precyzją i plynną regulacją prędkości do 170 nakłuć/sekundę

 • zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485 (europejski standard medyczny)

 • Płynna regulacja długości igieł do 2,5 mm

 • reprezentacyjna podstawka pod raczke zabiegowa

 • zasilanie 230V

 • Wymiary rączki fi 23x 165 mm

 • Waga rączki 85g


 •  łatwa mobilność urządzenia między gabinetami

 • pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów

 • wysokiej jakości materiał wykonania

W Komplecie:

 urządzenie + akcesoria

           ulotki reklamowe zabiegu
           szkolenie wstepne z obslugi urządzenia w Centrum Dystrybucji Image (opcjonalnie możliwość dojazdu PRZY DUŻYCH ZAKUPACH)

Wysyłka 1gr
Makijaż Biomedic

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Ładowanie