Makijaż Biomedic Zobacz większe

Biomedic - Makijaż permanentny

Makijaż permanentny, urządzenia do makijażu permanentnego

EVER_0012293

EAN:5902293031530


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

2 590,00 zł brutto

2 105,69 zł nettoW tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach BioMedic „inteligentnej technologii” pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji.

Czyszczenie i sterylizacja części w autoklawie należą do przeszłości !!

IGLY SĄ PAKOWANE-

 

W sterylnym pomieszczeniu (ISO) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu.Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby. Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu. Konstrukcja kartridża zapobiega rozlewaniu się pigmentu. Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach. System pozwala na szybki montaż kartridża. Dzięki temu można łatwo zmienić rozmiar igły lub kolor pigmentu podczas zabiegu.

Mikroprocesor steruje moc oraz częstotliwość pracy igły. Dzięki temu pigment jest precyzyjnie wprowadzany w skórę. Równomierne rozłożenie koloru oraz zachowanie ciągłości linii, eliminuje konieczność wykonania powtórnego zabiegu. Nawet pigmentacja cienkich linii wokół ust nie wymaga korekty.

Prawdopodobnie najlepsza oferta w Polsce:

 • Profesjonalizm
 • Duże doświadczenie (wicemistrzostwo Polski makijażu permanentnego) (dodatkowe szkolenia pod patronatem vice-mistrza i magistra kosmetologii z 16-sto letnim doswiadczeniem w wykonywaniu makijazu permanentnego)
 • Fachowe doradztwo w doborze urządzeń ,barwników , akcesoriów

 

Makijaż permanentny jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin branży kosmetycznej. Technika makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry.

Makijaż permanentny ma szeroką gamę zastosowań: od podkreślenia konturu ust, zmiany pełnego koloru ust, podkreślenia zarysu brwi czy wykonania kresek na powiekach, do zabiegów medycznych takich jak tuszowanie blizn czy przebarwień.

Efekt zabiegu widoczny jest przez kilka lat !!

 

DANE TECHNICZNE I ZALETY URZĄDZENIA:

 • EKSKLUZYWNE Urządzenie - rączka wyposażone jest w mikromotor, który zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry z najwyższą precyzją i plynną regulacją prędkości do 170 nakłuć/sekundę

 • zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485 (europejski standard medyczny)

 • Płynna regulacja długości igieł do 2,5 mm

 • reprezentacyjna podstawka pod raczke zabiegowa

 • zasilanie 230V

 • Wymiary rączki fi 23x 165 mm

 • Waga rączki 85g


 •  łatwa mobilność urządzenia między gabinetami

 • pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów

 • wysokiej jakości materiał wykonania

W Komplecie:

 urządzenie + akcesoria

           ulotki reklamowe zabiegu
           szkolenie wstepne z obslugi urządzenia w Centrum Dystrybucji Image (opcjonalnie możliwość dojazdu PRZY DUŻYCH ZAKUPACH)

Urządzenia do makijażu permanentnego BioMedic wyposażone są w mikroprocesory, które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Biomedic - Makijaż permanentny


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-09-19 09:30:23 2023-07-12 16:52:48