Thai Excellence - Podest Z Materacem Do Masażu Tajskiego

4 999,00 zł
4 599,08 zł Zniżka 8%
Brutto
produkt wykonywany pod zamówienie

Dostawa produktu : 219,99 zł

Wszechstronność użycia: Choć "Thai Excellence" został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o masażu tajskim, jego konstrukcja sprawdzi się w wielu innych technikach, w tym masażu wietnamskiego czy terapii Bobath'a i Vojty.

Kolorystyka podstawy
Kolor Tapicerki
Kategoria Łóżka SPA Marka MOV Czas dostawy produkt wykonywany pod zamówienie Indeks MOV_2967777

Polecamy

Podest do masażu tajskiego "Thai Excellence"

Drogi terapeuto, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie dostarczenie swoim pacjentom najwyższej jakości usług. Twoja renoma i zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Teraz masz okazję podnieść jakość swoich zabiegów na wyższy poziom, korzystając z podestu do masażu, który został precyzyjnie zaprojektowany, aby spełniać wymagania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Przedstawiamy "Thai Excellence" – klucz do sukcesu w Twoim gabinetzie masażu. Jego wyjątkowe cechy to szerokość 140 cm oraz wysokość 27 cm, co czyni go doskonałą bazą do masażu tajskiego. Takie parametry gwarantują komfort pracy dla Ciebie i optymalne warunki dla Twojego pacjenta.

Wszechstronność użycia: Choć "Thai Excellence" został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o masażu tajskim, jego konstrukcja sprawdzi się w wielu innych technikach, w tym masażu wietnamskiego czy terapii Bobath'a i Vojty.

Solidność polskiej produkcji: Wykonany z litego drewna, ten podest do masażu gwarantuje solidność i trwałość. Całość wzmocniona potrójnymi mocowaniami i wytrzymałą płytą meblową, zapewniając uczucie stabilności.

Certyfikowane materiały: Z dumą informujemy, że produkt został wykonany z certyfikowanych materiałów, potwierdzonych przez TÜV Riehland, CE, FIRA, Oeko-Tex oraz IQT B.T.L.

Specyfikacja:

  • Szerokość: imponujące 140 cm
  • Wysokość: 27 cm, doskonale dopasowana do technik masażu tajskiego
  • Wykonanie z litego drewna gwarantuje trwałość
  • Certyfikaty: TÜV Riehland, CE, FIRA, Oeko-Tex, IQT B.T.L.

Polska Produkcja - stoły wykonywane pod zamówienie od 14 - 21 dni roboczych
Kategoria Łóżka SPA Marka MOV
THAI Excellence - Podest z materacem do masażu tajskiego -Łóżka SPA-
THAI Excellence - Podest z materacem do masażu tajskiego -Łóżka SPA-

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Ładowanie