Matrix Design Pulse Mgiełka Termiczna 250ml

Stylizacja

12244

EAN:5904930054155


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdź


Ten przedmiot został sprzedany 3 razy


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępnośćZ tej samej kategorii:

  • Pianka Objętość zapewnia efekt unisienia włosów i zwiększenia objętośći. Nie obciąża włosów oraz nadaje im połysk, pozostawiając włosy miękkimi w dotyku i naturalnymi.

  • Utrwalenie, podkreślenie i połysk. Lekki krem-żel, który delikatnie aplikuje się na włosy, pozostawia je stale pod kontrolą, nie obciążając ich i dodając połysku. Miękka i miła w dotyku faktura, która jest idealna do wygładzania kręconych i wysuszonych włosów.

  • Lekka formuła dodaje włosom blasku oraz nadaje długotrwałą objętość. Puszysta, biała pianka zapewnia mocne utrwalenie, długotrwałą objętość i blask.

  • Doskonale utrwala każdą fryzurę, nadaje włosom jedwabiste i matowe wykończenie. Pozostawia włosy podatne na modelowanie oraz elastyczne. Nadaje włosom jedwabiste i matowe wykończenie  oraz pozostawia włosy podatne na modelowanie i elastyczne. Dobre utrwalenie poziom 3 w pięcio stopniowej skali. Rozpylić delikatnie na wilgotne włosy. Stylizować jak zwykle.

Produkt aktywowany ciepłem, pomaga chronić włosy przed wysoką temperaturą urządzeń termicznych.

Efekt: Stylowe wygładzenie.

Produkt aktywowany ciepłem urządzeń termicznych, pomaga chronić włosy przed wysoką temperaturą. Doskonale wygładza i zapobiega puszeniu się włosów oraz skraca czas suszenia i pozostawia włosy jedwabiście-gładko wykończone.

Delikatne utrwalenie poziom 2 w pięcio stopniowej skali.

Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Produkt aktywowany ciepłem urządzeń termicznych. Rozpylić delikatnie wokół głowy lub pasmo po paśmie, tak by nie obciążyć włosów.

Produkt aktywowany ciepłem, pomaga chronić włosy przed wysoką temperaturą urządzeń termicznych.

Efekt: Stylowe wygładzenie.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Matrix Design Pulse Mgiełka Termiczna 250ml


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-06-14 08:55:01 2020-01-10 00:56:54