Matrix Bio Krem Wzmocnienie 150 Ml (Bez Spłukiwania)

Krem Wzmocnienie, to produkt aktywowany ciepłem, który chroni i jednocześnie regeneruje słabe i uwrażliwione włosy poddawane działaniom urządzeń termicznych.

Kategoria Kosmetyki fryzjerskie Marka Matrix Indeks 11955

Polecamy

Krem Wzmocnienie, to produkt aktywowany ciepłem, który chroni i jednocześnie regeneruje słabe i uwrażliwione włosy poddawane działaniom urządzeń termicznych.

Lekki krem do stylizacji, zapewnia włosom delikatną kontrolę. Formuła z olejkiem z nasion mango pomaga odbudować i wzmocnić włosy, jednocześnie wzmacniając ich odporność przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wygładza je oraz nadaje im blask. Do aplikowania na włosy wilgotne. Idealne do każdego rodzaju włosów.

Technologia Heat Shield zawarta w tych produktach to połączenie ceramidów i naturalnych olejków, które aktywowane ciepłem (suszarki czy prostownicy) pomagają wzmocnić i odbudować włos od wewnątrz. Technologia ta zabezpiecza włosy przed ciepłem urządzeń termicznych, jednocześnie przeciwdziałając zniszczeniu i osłabieniu włosów. Technologia aktywowana ciepłem pomaga zabezpieczać składniki, które wnikają do włókna włosa i zapewniają długotrwałą ochronę. Po zastosowaniu tych produktów włosy są wzmocnione, a jednocześnie miłe w dotyku.

Przeznaczony do włosów zniszczonych i delikatnych, również po zabiegach chemicznych

Stosować do włosów wysuszoncyh ręcznikiem. Ułatwia modelowanie przy użyciu narzędzi termicznych

Kategoria Kosmetyki fryzjerskie Marka Matrix EAN13 5904886021874
Matrix BIO Krem Wzmocnienie 150 ml (bez spłukiwania)

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Ładowanie