MATA MASUJĄCA VENUS III

Fotele do masażu

EVER_0016953

EAN:5901017690718

Mata masująca „Venus III” to najwyższej jakości mata do użytku profesjonalnego w której zastosowano pięć technik masażu. Masaż szyi i ramion odbywa się mechanizmem 3D.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 99,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

2 300,00 zł brutto

1 869,92 zł (netto)


Mata masująca „Venus III” to najwyższej jakości mata do użytku profesjonalnego w której zastosowano pięć technik masażu. Masaż szyi i ramion odbywa się mechanizmem 3D. W urządzeniu zastosowano również magiczne podgrzewanie ciała. Masaż może odbywać się w trzech obszarach: całe plecy, siedzisko oraz kark. Jednocześnie można uruchomić funkcję wibracji, masaż ugniatający karku oraz powietrzny masaż talii oraz siedziska. Mata masująca posiada kilka systemów. Pierwszy masuje nam kark z możliwością zmiany wysokości masażu oraz kierunku obrotów. Drugi, ruchami zbliżonymi do rąk masażysty, przemieszcza się po naszych plecach. Masaż wykonywany jest techniką shiatsu lub opukującą.

Kolejny system poduszek powietrznych uciska talię oraz siedzisko. Dodatkowo w siedzisku mażemy uaktywnić wibracje, a podczas masażu istnieje możliwość uruchomienia funkcji podgrzewania pleców oraz karku. Do wyboru mamy automatyczny program masażu w trybie relaksu oraz automatyczny program odświeżający nasze ciało. Możemy wybrać sterowanie ręczne, w którym sami ustalamy techniki masażu oraz obszar ich działania. Definiowany czas pracy urządzenia to 15 minut, po których urządzenie wyłączy się automatycznie.

Za pomocą pilota sterującego możemy wybrać dwa programy automatyczne lub wybrać ustawienia własne.

Nakładka oferuje poniższe techniki masażu.

Masaż shiatsu – obniża poziom stresu, działa odprężająco, poprawia sprawność systemu nerwowego, poprawia ogólny
stan psychofizyczny.

Masaż ostukujący – łagodzi napięcie kręgosłupa. Pobudza mięśnie całych pleców, co daje lepsze ukrwienie 
i dotlenienie komórkowe. Poprawia sprawność stawów.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie:    12V
Moc:    60W
Certyfikat:    CE
Gwarancja:    24 m-ce

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: MATA MASUJĄCA VENUS III


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2018-09-19 07:42:47 2019-07-19 14:43:59