Konsoleta Fryzjerska Depo - Kolory Płyt

1 723,00 zł
1 464,55 zł Zniżka 15%
Brutto
produkt wykonywany na zamówienie - ok 21 dni

Dostawa produktu : 99,99 zł

Konsoleta Depo Ayala to świetny mebel do salonu fryzjerskiego, który urozmaici jego wnętrze i przykuje uwagę innych. Konsoleta fryzjerska Ayala posiada dużą taflę lustra, a zastosowane boczne listwy wysmuklają cały jej kształt. Dodatkowo, w listwach konsolety Ayala, zamontowane jest podświetlenie LED, które oświetla lustro.

Płyty Ayala
Kategoria Konsole fryzjerskie Marka Ayala Indeks AY_DEPO

Polecamy

Konsoleta Depo Ayala to świetny mebel do salonu fryzjerskiego, który urozmaici jego wnętrze i przykuje uwagę innych. Konsoleta fryzjerska Ayala posiada dużą taflę lustra, a zastosowane boczne listwy wysmuklają cały jej kształt. Dodatkowo, w listwach konsolety Ayala, zamontowane jest podświetlenie LED, które oświetla lustro. Konsoleta Depo to element kolekcji Loft firmy Ayala, dlatego do kompletu rekomendujemy fotel Loft lub Enzo, które znaleźć można w naszej ofercie. Całość sprawi, że salon fryzjerski zyska na eleganckim wyglądzie i modnej aranżacji. 

  • Rama z płyty meblowej
  • Oświetlenie LED w standardzie

Kategoria Konsole fryzjerskie Marka Ayala EAN13 5900672677263
Wysokość 170 cm
Szerokość 58 cm
Gwarancja 12 miesięcy
Kolor podstawy Czarna
Głebokość 4.5 cm
Czas realizacji 21 dni - polska produkcja
Kolekcja Enzo
Kategoria Konsolety
Styl Minimalistyczny
Konsoleta Fryzjerska Depo - Kolory Płyt -Konsole fryzjerskie-
Konsoleta Fryzjerska Depo - Kolory Płyt -Konsole fryzjerskie-

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Ładowanie