Myjnia Fryzjerka Levante

4 170,00 zł
3 544,50 zł Zniżka 15%
Brutto
produkt wykonywany na zamówienie - ok 21 dni

Dostawa produktu : 99,99 zł

Myjnia fryzjerska Levante, będąca symbolem luksusu i wygody, została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Pełna tapicerka, dostępna w szerokiej gamie koloró

Kategoria Myjnie fryzjerskie Marka Ayala Indeks AY3AKDHEO5

Polecamy

Myjnia fryzjerska Levante, będąca symbolem luksusu i wygody, została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Pełna tapicerka, dostępna w szerokiej gamie kolorów, pozwala na stworzenie unikalnego i spersonalizowanego wnętrza salonu fryzjerskiego. Eleganckie ozdobne przeszycia dodają klasy i podkreślają wysoką jakość wykonania. Myjnia ta, oferując opcje takie jak elektrycznie regulowany podnóżek oraz masaż wibracyjny, zapewnia nie tylko komfort, ale i relaks podczas zabiegów. (dodatkowo płatne)

Ważnym aspektem jest również funkcjonalność i estetyka misy, dostępnej w kolorze białym lub czarnym, co pozwala na dopasowanie do stylu i kolorystyki salonu. Możliwość montażu armatury chromowanej na kolor srebrny lub złoty jest kolejnym elementem, który pozwala na dostosowanie myjni do indywidualnych preferencji. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że chrom w kolorze złotym wymaga delikatniejszej pielęgnacji. Należy go czyścić przecierając miękką, wilgotną szmatką, unikając przy tym użycia środków chemicznych, aby nie uszkodzić powierzchni.

Tak wyposażona myjnia to nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny element wyposażenia salonu, który przyciąga uwagę i sprawia, że klienci czują się wyjątkowo. To inwestycja, która podnosi standard usług, zapewniając jednocześnie komfort i relaks. Wybór myjni z tak bogatym spektrum opcji personalizacji pozwala na stworzenie przestrzeni, która będzie nie tylko praktyczna, ale i przyjemna dla oka, co ma niebagatelne znaczenie dla ogólnego wrażenia oraz zadowolenia klientów.

Informacje:
  • Myjnia w pełni tapicerowana
  • Możliwość dowolnego łączenia kolorów tapicerki
  • Ozdobne przeszycia.
  • Dostępna w opcji z elektrycznie regulowanym podnóżkiem
  • Dostępna w opcji z masażem wibracyjnym.
  • Misa biała lub czarna
  • Możliwość montażu armatury chromowanej na kolor srebrny lub złoty,

UWAGA: Chrom w kolorze złotym jest delikatniejszy, należy go czyścić przecierając miękką wilgotną szmatką bez użycia środków chemicznych

Kategoria Myjnie fryzjerskie Marka Ayala EAN13 5903816481955
Wysokość 110 cm
Szerokość 62 cm
Gwarancja 12 miesięcy
Głebokość 110 cm
Kolekcja Levante
Myjnia Fryzjerka Levante -Myjnie fryzjerskie-
Myjnia Fryzjerka Levante -Myjnie fryzjerskie-

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Ładowanie