Fotele do tatuażu 

Fotele do tatuażu

- Jest 3 produktów.

Fotele do tatuażu Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Fotele do tatuażu Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Fotele do tatuażu

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które doskonale sprawdzą się zarówno w mniejszych jak i nieco bardziej przestronnych pomieszczeniach. Ergonomiczne fotele do tatuażu dostępne są w tradycyjnym kolorze – klasycznej czerni. Każdy model cechuje się własnymi, indywidualnymi cechami.

Wytrzymały i wygodny fotel do Twojego studia tatuażu

Prezentowane przez nas meble wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, w tym z wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Całość jest nie tylko wytrzymała i solidna, ale również niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Każde krzesło do tatuażu  jest wygodne zarówno dla Klienta jak i tatuatora. To, co wyróżnia oferowany przez nas sprzęt do tatuażu to przede wszystkim szeroka funkcjonalność. Zależnie od modelu, fotele posiadają możliwość regulacji podłokietników, kata nachylenia siedziska, a także kąta podparcia pleców. Dodatkowo, każdy z nich zaopatrzony został w specjalny otwór na twarz.

Fotele do tatuażu dostępne w naszej ofercie znacząco podnoszą komfort zabiegu, niezależnie od czasu jego trwania. Ten niezwykle wygodny sprzęt sprawdzi się nawet przy wielogodzinnym tatuowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Jesteśmy pewni, że znajdą tutaj Państwo idealny fotel do tatuażu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości nasi specjaliści z największą przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących wyjaśnień w zakresie preferowanego produktu.