Fotele do tatuażu 

Fotele do tatuażu

- Jest 4 produktów.

Fotele do tatuażu Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Fotele do tatuażu Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Fotele do tatuażu

 Oto oferta zadedykowana przede wszystkim tatuatorom! Tym razem przedstawiamy Państwu niezwykle funkcjonalne, wyjątkowo wygodne, a przy okazji również nieprawdopodobnie eleganckie fotele do tatuażu. Prezentowane przez nas produkty znajdą zastosowanie w każdym studio tatuażu.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które doskonale sprawdzą się zarówno w mniejszych jak i nieco bardziej przestronnych pomieszczeniach. Ergonomiczne fotele do tatuażu dostępne są w tradycyjnym kolorze – klasycznej czerni. Każdy model cechuje się własnymi, indywidualnymi cechami.

Prezentowane przez nas meble wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, w tym z wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Całość jest nie tylko wytrzymała i solidna, ale również niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Fotele są wygodne zarówno dla Klienta jak i tatuatora. To, co wyróżnia oferowany przez nas sprzęt do tatuażu to przede wszystkim szeroka funkcjonalność. Zależnie od modelu, fotele posiadają możliwość regulacji podłokietników, kata nachylenia siedziska, a także kąta podparcia pleców. Dodatkowo, każdy z nich zaopatrzony został w specjalny otwór na twarz.

Fotele do tatuażu dostępne w naszej ofercie znacząco podnoszą komfort zabiegu, niezależnie od czasu jego trwania. Ten niezwykle wygodny sprzęt sprawdzi się nawet przy wielogodzinnym tatuowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości nasi specjaliści z największą przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących wyjaśnień w zakresie preferowanego produktu.