Filtr

Włączone filtry:
  Producent

  Nowe produkty

  Ostatnie porady

  Tipsy 

  Tipsy

  - Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów
  Tipsy
  Zapraszamy do zapoznania się z tipsami jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu. Tipsy wysokiej jakości i bardzo łatwe w obróbce. Posiadamy tipsy w mniejszych i większych zestawach np.; po 100 szt. czy 500 szt. Proponujemy tipsy do manicure oraz pedicure. W ofercie posiadamy tipsy przeźroczyste, mleczne - naturalne, tipsy klasyczne, kolorowe, tipsy ze szpicem oraz tipsy białe do frenchu.
  Produkty które warto zaprezentować to:

  Tipsy klasyczne 500 szt. w pudełku – czarne – tipsy cieszą się dużym zainteresowaniem kosmetyczek i stylistek paznokci. Dzięki nim możemy uzyskać wyjątkowo efektywny i stylowy manicure. Dostępne w mniejszych zestawach oraz w woreczku.

  Tipsy do stóp - mleczne 500 szt. w pudełku – w naszej ofercie znajdują się tipsy do stóp, mleczne. Tipsy dają naturalny efekt. Łatwe w obróbce. Pedicure z użyciem tych tipsów jest bardzo trwały i efektowny.

  Tipsy naturalne/mleczne 500 szt. w pudełku + klej 5 g – V – zestaw do manicure. W skład wchodzą tipsy naturalne – mlecze, pudełko na tipsy oraz klej. Z tym zestawem możemy zacząć pracę przy przedłużaniu i stylizowaniu paznokci. Tipsy numerowane od 1 do 10. Wykonane z wysokiej jakości materiału. Posiadają dodatkowe wcięcie, dzięki czemu idealnie przylegają do płytki paznokcia i są bardziej trwalsze od innych tipsów.

  Zadbane i wypielęgnowane paznokcie są wizytówką każdej ceniącej elegancki i estetyczny wygląd kobiety. Tipsy dają nam możliwość osiągnięcia pożądanej długości paznokcia bez czekania na jego odrost. Szczególnie polecane przy walce z uporczywym natręctwem jakim jest obgryzanie paznokci, oraz dla Pań posiadających łamliwe i słabe paznokcie.

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.