Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Pielęgnacja włosów 

  Pielęgnacja włosów

  - Jest 5 produktów.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
  Pielęgnacja włosów
  Zdrowe, mocne i lśniące włosy to marzenie niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Niestety, obecne warunki nie pozwalają nam na ich odpowiednią higienę. Otaczające nas zewsząd zanieczyszczone powietrze dodatkowo pogłębia problemy z włosami, sprawiając, że te zaczynają przedwcześnie wypadać. Nieodpowiednia dieta, pomijanie posiłków, żywienie się w barach szybkiej obsługi, brak chociażby minimalnego wysiłku fizycznego, ciągły stres, znaczny niedobór podstawowych mikro- i makroskładników, a także witamin – wszystko to razem wzięte sprawia, że kondycja naszych włosów znacząco podupada. Niestety, odpowiednia pielęgnacja włosów wymaga od nas wielu wyrzeczeń, specjalistycznych kosmetyków oraz profesjonalnego sprzętu.

  Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Eversun pragnie zaprezentować Państwu najwyższej klasy, specjalistyczne kosmetyki, urządzenia oraz akcesoria znanych, cenionych w tej branży firm, w tym marki Beurer. Dostępne w naszym sklepie produkty wyróżniają się najwyższą jakością, a także… bezpieczeństwem.
  W naszej hurtowni znajdziecie Państwo niezwykle funkcjonalny, praktyczny i poręczny, a także solidny sprzęt do pielęgnacji włosów, w tym:
  • Zestawy do multistylizacji włosów, umożliwiające ich prostowanie oraz kręcenie;
  • Suszarko-lokówki sprzyjające tworzeniu miękkich, delikatnych fal;
  • Niezawodne lokówki do włosów;
  • Praktyczne prostownice do włosów;
  • Zaawansowane technologicznie suszarki do włosów, oparte na technologii jonowej;
  • Ergonomiczne, lekkie suszarki podróżne.
  Oprócz wysokiej klasy, specjalistycznych urządzeń do pielęgnacji włosów, w naszym sklepie znajdziecie Państwo również (w innym dziale) profesjonalne kosmetyki oraz i akcesoria, w tym kosmetyki pielęgnacyjne, kosmetyki stylizujące oraz kosmetyki przeznaczone do farbowania. Prezentowane przez nas produkty doskonale pasują do każdego rodzaju włosów oraz dowolnej ich kondycji. Dodatkowo, hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Eversun pragnie zaoferować Państwu : szampony, odżywki oraz maski do włosów, kosmetyki do stylizacji włosów, serum do włosów, farby do włosów, rozjaśniacze do włosów, specyfiki niezbędne przy trwałej oraz prostowaniu włosów, kosmetyki dedykowane do pielęgnacji włosów latem, a także specjalne kosmetyki do włosów dla mężczyzn.

  Wszystkie kosmetyki dostępne w naszym sklepie wyróżniają się niezawodnością, a także maksymalnym bezpieczeństwem. Szereg specjalistycznych testów potwierdził ich skuteczność. Sprzęt i urządzenia jakie oferujemy objęte zostały odpowiednia gwarancją producenta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z resztą naszej oferty. Życzmy udanych zakupów!