Koszyk
Zadzwoń do nas

Pielęgnacja jamy ustnej

Aktywne filtry

Białe i lśniące zęby? Uśmiech niczym z u gwiazdy filmowej to marzenie wielu osób – zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niestety, bardzo często podstawowa higiena jamy ustnej to za mało, aby osiągnąć upragniony cel. Predyspozycje genetyczne, regularne spożywanie używek, czynniki zewnętrzne – istnieje wiele powodów powstawania żółtego nalotu na zębach. Pozbycie się go, zwłaszcza domowymi sposobami, nie jest rzeczą prostą.

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na regularne wizyty u stomatologa celem wybielania zębów. Zabiegi te są nie tylko czasochłonne, ale również generują spore koszty. Kluczem do sukcesu może okazać się specjalistyczny sprzęt do wybielania zębów do stosowania w domowym zaciszu. Nasza hurtowania fryzjersko-kosmetyczna Eversun pragnie zaprezentować Państwu najwyższej klasy urządzenia, niezbędne przy higienie jamy ustnej.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt znanych i cenionych w branży (nie tylko kosmetyczne, ale również stomatologicznej) producentów, w tym Rio Beauty. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi specjalistycznymi zestawami do pielęgnacji jamy ustnej. Na szczególną uwagę zasługują:
  • Zestawy do utrzymywania higieny jamy ustnej, niezbędne w walce z osadem oraz kamieniem nazębnym. W skład prezentowanych pakietów wchodzą: polerka do zębów, lusterko dentystyczne, przyrząd do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, przyrząd do usuwania przebarwień, wybielająca pasta do zębów, końcówki gumowe do polerki do zębów, końcówki do usuwania przebarwień.
  • Specjalistyczne żele do wybielania zębów;
  • Nowoczesne, zaawansowane technologicznie zestawy do wybielania zębów niebieskim światłem. Urządzenia te doskonale niwelują przebarwienia spowodowane długotrwałym paleniem papierosów, piciem herbaty oraz kawy, spożywaniem czerwonego wina czy szarzeniem zębów wraz z wiekiem. 
Wszystkie dostępne w naszym asortymencie urządzenia objęte zostały odpowiednią gwarancją producenta. Prezentowane przez nas akcesoria spełniają zarówno normy krajowe jak i unijne. Produkty te przeszły szereg specjalistycznych testów potwierdzających nie tylko ich skuteczność, ale również bezpieczeństwo. W każdym zestawie znajduje się instrukcja obsługi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w szczególności kosmetykami, urządzeniami oraz akcesoriami z działu: „Dla domu”. Kategoria ta kryje w sobie specjalistyczne specyfiki, niezbędne w przypadku kompleksowej higieny w domowym zaciszu. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą.