Filtruj po

1 098,00 zł - 1 850,00 zł
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Usuwanie zbędnego owłosienia to podstawa w zakresie pielęgnacji ciała. Coraz częściej po zabieg ten „sięgają” również mężczyźni. Golenie czy też depilowanie to proste, aczkolwiek mało skuteczne metody. Nieustannie odrastające włoski sprawiły, że kobiety zaczęły poszukiwać innych sposobów na pozbycie się niechcianych włosków. W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, gdzie technika i technologia są już na znacznym poziomie, stała degradacja włosków nie jest już niczym trudnym. Kluczem do sukcesu jest tutaj… depilacja laserowa.

Jeszcze doniedawna depilacja laserowa była zabiegiem wykonywanym wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, salonach piękności czy gabinetach odnowy biologicznej. Obecnie każdy z nas może zakupić własne, profesjonalne urządzenie – na użytek domowy. Nasza hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Eversun pragnie zaoferować Państwu najwyższej klasy sprzęt do laserowego usuwania włosów marki Rio Beauty. W naszym sklepie znajdziecie Państwo m.in.:
 • Urządzenia do bezbolesnego usuwania włosów techniką IPL;
 • Zaawansowane technicznie lasery odpowiedzialne za szybką i bezbolesną degradację komórek włosowych;
 • Wysokowydajne lampy kwarcowe dedykowane na potrzeby urządzeń marki Rio Beauty;
 • Zestawy, w skład których wchodzi m.in. specjalistyczny laser skanujący, umożliwiający usunięcie blisko 60 włosków jednocześnie;
 • Poręczne zestawy do wykonywania zabiegów depilacji laserowej w domowym zaciszu;
 • Urządzenia IPL do laserowej depilacji nóg, obszarów bikini, pleców, ramion, ud oraz twarzy;
 • Profesjonalne sprzęty do usuwania zbędnego owłosienia;
 • Poręczne urządzenia do depilacji laserowej z dodatkową funkcją chłodzenia;
 • Bezpieczne dla zdrowia i życia lasery umożliwiające usuwanie od 1 do 60 włosków w kilka sekund;
 • Produkty o pięciostopniowej skali mocy, z instrukcją w języku polskim;
 • Sprzęt przeznaczony wyłącznie do usuwania pojedynczych włosków.

Prezentowane przez nas urządzenia do depilacji laserowej zostały objęte gwarancją producenta. Sprzęt ten umożliwia szybkie pozbycie się niechcianych włosków niemal z każdego obszaru – nóg, ud, strefy bikini, klatki piersiowej, pleców, pach, twarzy, ramion etc. Całość jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i życia. W każdym zestawie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty. W innym dziale znajdziecie Państwo również kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz specyfiki niezbędne przy tradycyjnej depilacji. Życzymy udanych zakupów!

O sklepie Eversun

Eversun to hurtownia fryzjersko-kosmetyczna online. Specjalizujemy się w sprzedaży mebli fryzjerskich i mebli kosmetycznych oraz do masażu. Firma funkcjonuje już od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala na fachowe doradztwo. Posiadamy największą ofertę profesjonalnych mebli oraz szeroki asortyment do wyposażenia salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych. Współpracujemy tylko ze znanymi, renomowanymi markami na rynku Polskim i zagranicznym. Eversun stawia na wysoką jakość. W tym sklepie kupisz produkty tanio i najwyższej jakości, a zamówienie będzie indywidualnie weryfikowane. Zamówienia przyjmujemy poprzez formularz sklepowy oraz droga mailową, a także telefonicznie. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą przy procesie zakupowym. Za zakupy możesz zapłacić za pobraniem lub przelewem. Za naszym pośrednictwem możesz również dokonać zakupu na raty lub w leasingu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Eversun. Największa hurtownia fryzjersko-kosmetyczna w Polsce! Bestsellerowym produktem są fotele kosmetyczne i fotele fryzjerskie oraz myjnie fryzjerskie . Największy wybór, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość produktów.

Ładowanie