Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Filtr

Włączone filtry:
  Producent

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Fotele do manicure 

  Fotele do manicure

  - Jest 3 produktów.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
  • 1 219,91 zł 1 284,12 zł

   Fotel Portos jest wyjątkowo wygodny dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w odcinku lędźwiowym   - pompa gazowa - dostępny w ponad 40 kolorach tapicerki przystosowanej do dezynfekcji - regulowany kąt wychylenia siedziska

   1 219,91 zł 1 284,12 zł -5%
    Obniżka!
   • 2 077,40 zł 2 444,00 zł

    Nowoczesna technologia przy produkcji fotela wydłuża jego żywotność, oraz podnoś odporność na czynniki zewnętrzne i różnego rodzaju deformacje. Niezwykły styl oraz jakość. 

    2 077,40 zł 2 444,00 zł -15%
    Obniżka!
   • 1 633,70 zł 1 922,00 zł

    Nowoczesna technologia wykonania fotela pozwala na jego dłuższe użytkowanie. Fotel jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne i róznego typu odkształcenia. Wygoda połączona z nowoczesną technologią. 

    1 633,70 zł 1 922,00 zł -15%
    Obniżka!
   Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
   Fotele do manicure
   Fotele do manicure – bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystego wyglądu, co jest bardzo ważne przy pracy z lakierami, zmywaczami do paznokci i frezarkami. Klientki, które dobrze czują się na fotelu podczas wykonywania zabiegu manicure są bardziej zadowolone z wykonanej usługi. Dzięki wygodzie i niezwykle stylowemu wyglądowi fotela damy naszemu klientowi odczuć pełny profesjonalizm naszego salonu i pozwolimy poczuć się wyjątkowo.
   Proponujemy fotele w różnych zestawieniach kolorystycznych dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni fotel do stylu naszego salonu. Fotele osadzone są na solidnych i wytrzymałych podstawach. Obite są skajem co umożliwia nam łatwe czyszczenie – lakier nie wsiąka tak jak w przypadku tkanin.

   Proponujemy Państwu fotel takie jak:
   Irena - fotel do manicure – możliwość wyboru skaju włoskiego, polskiego oraz metalicznego. Skaje w różnych kolorach i wzorach.
   Hip-hop - fotel do manicure – bardzo wygodny fotel. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki dają maksimum wygody podczas wykonywania zabiegu.
   W naszej ofercie fotele do manicure nadają się dla osób o różnych gabarytach.

   Zapraszamy do zapoznania się o produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.