Fotele do manicure 

Fotele do manicure

- Jest 3 produktów.

Fotele do manicure Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
 • 1 185,72 zł

  Fotel Portos jest wyjątkowo wygodny dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w odcinku lędźwiowym   - pompa gazowa - dostępny w ponad 40 kolorach tapicerki przystosowanej do dezynfekcji - regulowany kąt wychylenia siedziska

  1 185,72 zł
 • 1 992,60 zł

  Nowoczesna technologia przy produkcji fotela wydłuża jego żywotność, oraz podnoś odporność na czynniki zewnętrzne i różnego rodzaju deformacje. Niezwykły styl oraz jakość. 

  1 992,60 zł
  • 1 167,27 zł

   Nowoczesna technologia wykonania fotela pozwala na jego dłuższe użytkowanie. Fotel jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne i róznego typu odkształcenia. Wygoda połączona z nowoczesną technologią. 

   1 167,27 zł
   Fotele do manicure Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
   Fotele do manicure
   Fotele do manicure – bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystego wyglądu, co jest bardzo ważne przy pracy z lakierami, zmywaczami do paznokci i frezarkami. Klientki, które dobrze czują się na fotelu podczas wykonywania zabiegu manicure są bardziej zadowolone z wykonanej usługi. Dzięki wygodzie i niezwykle stylowemu wyglądowi fotela damy naszemu klientowi odczuć pełny profesjonalizm naszego salonu i pozwolimy poczuć się wyjątkowo.
   Proponujemy fotele w różnych zestawieniach kolorystycznych dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni fotel do stylu naszego salonu. Fotele osadzone są na solidnych i wytrzymałych podstawach. Obite są skajem co umożliwia nam łatwe czyszczenie – lakier nie wsiąka tak jak w przypadku tkanin.

   Proponujemy Państwu fotel takie jak:
   Irena - fotel do manicure – możliwość wyboru skaju włoskiego, polskiego oraz metalicznego. Skaje w różnych kolorach i wzorach.
   Hip-hop - fotel do manicure – bardzo wygodny fotel. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki dają maksimum wygody podczas wykonywania zabiegu.
   W naszej ofercie fotele do manicure nadają się dla osób o różnych gabarytach.

   Zapraszamy do zapoznania się o produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.