Fotele do manicure 

Fotele do manicure

- Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 2 849,00 zł 2 849,00 zł

    Nowoczesna technologia przy produkcji fotela wydłuża jego żywotność, oraz podnoś odporność na czynniki zewnętrzne i różnego rodzaju deformacje. Niezwykły styl oraz jakość. 

    2 849,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Fotele do manicure
Fotele do manicure – bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystego wyglądu, co jest bardzo ważne przy pracy z lakierami, zmywaczami do paznokci i frezarkami. Klientki, które dobrze czują się na fotelu podczas wykonywania zabiegu manicure są bardziej zadowolone z wykonanej usługi. Dzięki wygodzie i niezwykle stylowemu wyglądowi fotela damy naszemu klientowi odczuć pełny profesjonalizm naszego salonu i pozwolimy poczuć się wyjątkowo.
Proponujemy fotele w różnych zestawieniach kolorystycznych dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni fotel do stylu naszego salonu. Fotele osadzone są na solidnych i wytrzymałych podstawach. Obite są skajem co umożliwia nam łatwe czyszczenie – lakier nie wsiąka tak jak w przypadku tkanin.

Proponujemy Państwu fotel takie jak:
Irena - fotel do manicure – możliwość wyboru skaju włoskiego, polskiego oraz metalicznego. Skaje w różnych kolorach i wzorach.
Hip-hop - fotel do manicure – bardzo wygodny fotel. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki dają maksimum wygody podczas wykonywania zabiegu.
W naszej ofercie fotele do manicure nadają się dla osób o różnych gabarytach.

Zapraszamy do zapoznania się o produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.