Filtr

Włączone filtry:
  Producent

  Nowe produkty

  Fotele do manicure 

  Fotele do manicure

  - Jest 2 produktów.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
  • 2 253,30 zł 2 253,30 zł 2 590,00 zł

   Nowoczesna technologia przy produkcji fotela wydłuża jego żywotność, oraz podnoś odporność na czynniki zewnętrzne i różnego rodzaju deformacje. Niezwykły styl oraz jakość. 

   2 253,30 zł 2 590,00 zł -13%
   Obniżka!
  • 2 079,30 zł 2 079,30 zł 2 390,00 zł

   Nowoczesna technologia wykonania fotela pozwala na jego dłuższe użytkowanie. Fotel jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne i róznego typu odkształcenia. Wygoda połączona z nowoczesną technologią. 

   2 079,30 zł 2 390,00 zł -13%
   Obniżka!
  Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
  Fotele do manicure
  Fotele do manicure – bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystego wyglądu, co jest bardzo ważne przy pracy z lakierami, zmywaczami do paznokci i frezarkami. Klientki, które dobrze czują się na fotelu podczas wykonywania zabiegu manicure są bardziej zadowolone z wykonanej usługi. Dzięki wygodzie i niezwykle stylowemu wyglądowi fotela damy naszemu klientowi odczuć pełny profesjonalizm naszego salonu i pozwolimy poczuć się wyjątkowo.
  Proponujemy fotele w różnych zestawieniach kolorystycznych dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni fotel do stylu naszego salonu. Fotele osadzone są na solidnych i wytrzymałych podstawach. Obite są skajem co umożliwia nam łatwe czyszczenie – lakier nie wsiąka tak jak w przypadku tkanin.

  Proponujemy Państwu fotel takie jak:
  Irena - fotel do manicure – możliwość wyboru skaju włoskiego, polskiego oraz metalicznego. Skaje w różnych kolorach i wzorach.
  Hip-hop - fotel do manicure – bardzo wygodny fotel. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki dają maksimum wygody podczas wykonywania zabiegu.
  W naszej ofercie fotele do manicure nadają się dla osób o różnych gabarytach.

  Zapraszamy do zapoznania się o produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.