Filtr

Włączone filtry:
  Producent

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Fotele do manicure 

  Fotele do manicure

  - Jest 3 produktów.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
  • 1 284,12 zł

   Fotel Portos jest wyjątkowo wygodny dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w odcinku lędźwiowym   - pompa gazowa - dostępny w ponad 40 kolorach tapicerki przystosowanej do dezynfekcji - regulowany kąt wychylenia siedziska

   1 284,12 zł
   • 2 037,68 zł 2 397,27 zł

    Nowoczesna technologia przy produkcji fotela wydłuża jego żywotność, oraz podnoś odporność na czynniki zewnętrzne i różnego rodzaju deformacje. Niezwykły styl oraz jakość. 

    2 037,68 zł 2 397,27 zł -15%
     Obniżka!
    • 1 824,40 zł 2 146,35 zł

     Nowoczesna technologia wykonania fotela pozwala na jego dłuższe użytkowanie. Fotel jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne i róznego typu odkształcenia. Wygoda połączona z nowoczesną technologią. 

     1 824,40 zł 2 146,35 zł -15%
      Obniżka!
     Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
     Fotele do manicure
     Fotele do manicure – bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystego wyglądu, co jest bardzo ważne przy pracy z lakierami, zmywaczami do paznokci i frezarkami. Klientki, które dobrze czują się na fotelu podczas wykonywania zabiegu manicure są bardziej zadowolone z wykonanej usługi. Dzięki wygodzie i niezwykle stylowemu wyglądowi fotela damy naszemu klientowi odczuć pełny profesjonalizm naszego salonu i pozwolimy poczuć się wyjątkowo.
     Proponujemy fotele w różnych zestawieniach kolorystycznych dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni fotel do stylu naszego salonu. Fotele osadzone są na solidnych i wytrzymałych podstawach. Obite są skajem co umożliwia nam łatwe czyszczenie – lakier nie wsiąka tak jak w przypadku tkanin.

     Proponujemy Państwu fotel takie jak:
     Irena - fotel do manicure – możliwość wyboru skaju włoskiego, polskiego oraz metalicznego. Skaje w różnych kolorach i wzorach.
     Hip-hop - fotel do manicure – bardzo wygodny fotel. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki dają maksimum wygody podczas wykonywania zabiegu.
     W naszej ofercie fotele do manicure nadają się dla osób o różnych gabarytach.

     Zapraszamy do zapoznania się o produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.