Cążki 

Cążki

- Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów
Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów
Cążki

Cążki to jedne z podstawowych narzędzi w salonach manicure i pedicure. Trudno bez nich wyobrazić sobie regulację kształtu i długości paznokci. Przedstawiamy kategorię tych produktów w naszym sklepie.

Rodzaje cążków w sklepie Eversun

Cążki to nie tylko klasyczne obcinacze do paznokci, które każdy z nas ma w domu. Inaczej wyprofilowane są cążki do paznokci u nóg, inaczej te do rąk i jeszcze inaczej te służące do skórek. Konkretnego kształtu wymagają także narzędzia potrzebne do pielęgnacji paznokci wrastających, do paznokci akrylowych czy żelowych. Właśnie dlatego znajdą Państwo w naszym sklepie tak wiele ich typów cążków, choć na pierwszy rzut oka wydają się podobne.

Cążki do paznokci z naszego sklepu wykonane są najczęściej ze stali chirurgicznej albo nierdzewnej lub też japońskiej stali kobaltowej. Mają takie łączenia szczęk, które zapewniają długotrwałe i bezawaryjne działanie. Same szczęki mają różne rozmiary i ścięcie, na przykład FULL JAW, i są mocowane na różnych sprężynach, które pozwalają na sprawne prowadzenie narzędzia.

Producenci cążków w sklepie Eversun

Aby dostarczyć Państwu jak najlepszych produktów, wybraliśmy te wytwarzane przez marki takie jak Nghia, Omi Pro-line, Snippex oraz Merc. Przy opisie każdego z artykułów informujemy, jak należy go konserwować – na przykład czy można go samodzielnie ostrzyć oraz jak dezynfekować. Warto zaznaczyć, że w każdym przypadku jest to pielęgnacja łatwa.

Komu przydadzą się cążki?

Zarówno tym, którzy prowadzą profesjonalne salony kosmetyczne, jak i tym, którzy pracują, dojeżdżając do klienta, oraz wreszcie tym, którzy chcą zadbać o dłonie i stopy we własnym domu. Polecamy zakup cążków do paznokci i zaznaczamy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o pomoc w doborze zakupów.

Sprawdź również inne akcesoria do paznokci: pilniki i bloki, pędzelki do zdobienia paznokci i wiele innych!