Zestawy fryzjerskie -

Zestawy fryzjerskie
W dziale „Zestawy fryzjerskie” znajdziecie państwo wysokiej klasy pakiety akcesoriów fryzjerskich. Prezentowane przez nas produkty doskonale sprawdza się w każdym salonie, a dobrane w zestawy będą stanowiły świetną całość kolekcji naszych akcesoriów.
Dobrany asortyment nie utrudni nam dalszej aranżacji wnętrza. Akcesoria, które przedstawiliśmy są ponadczasowe i posiadają swoją klasę – tak jak np. Szczotki Pro Thermal zestaw 5 szt Olivia Garden .
Tego typu szczotki były używane w salonach fryzjerskich od lat, i do czasów dzisiejszych funkcjonują w salonach kosmetycznych. Zostały jednak ulepszone – specjalnie zaprojektowany uchwyt rączki zapewnia stabilniejsze jej złapanie i zapobieganie wyślizgnięcia się z dłoni.

Szczotki i grzebienie - zestawy.

To co wyróżnia nasze zestawy fryzjerskie na tle produktów konkurencyjnych to przede wszystkim ich szeroka funkcjonalność i użyteczność. Klasyczne produkty wzbogacone w nowoczesne technologie. Na uwagę zasługuje też niebanalny, aczkolwiek niezwykle stylowy design,. Dostępne kolekcje artykułów fryzjerskich wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Modne, a zarazem funkcjonalne przypadną do gustu nie tylko właścicielom zakładów, ale również ich klientom.

Każdy nawet najmniejszy szczegół w naszym salonie kosmetycznym – taki jak szczotka, czy grzebień lub pokrowiec na pędzle – powinien dodawać nam profesjonalnego wyglądu i zapewnić wysokie utrzymanie higieny. Oferowane przez nas zestawy pakowane są w np. plastikowe torebeczki na zamek lub organizery. Więc prócz wielu przyrządów czy produktów mamy także dostępne opakowania do nich.

Oferowane przez nas zestawy fryzjerskie to zbiór staranie wyselekcjonowanych akcesoriów, które posłużą nam przez długi czas. Wszystkie elementy zestawu tworzą ze sobą harmonijną całość i uzupełniają się nawzajem. Nasze produkty są najwyższej jakości.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.