Zestaw kosmetyków 40+ SEKRET MŁODOŚCI

Kosmetyki profesjonalne

CN_4210


Koszt dostawy w Polsce: 19,99 zł

Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

107,00 zł brutto86,99 zł (netto)


WYJĄTKOWY ZESTAW SEKRET MŁODOSCi!

*krem wypełniająco-napinający z kompleksem Linefil 100ml

*serum wypełniająco-napinające z kompleksem Linefil 100ml

*pudełko prezentowe, wstążka oraz choinka "SPECJALNIE DLA...."

Krem wypełniająco-napinający 100ml

Sekret Młodości krem po zabiegu wypełniająco - napinający z kompleksem Linefill TM

Nowatorska formuła kremu bogata w aktywne składniki: kompleks Linefill TM aktywujący syntezę lipidową, algi brunatne Ascophyllum Nodosum i Focus Vesiculosus, które uzupełniają włókna kolagenowe, rewitalizujący ekstrakt z orchideii, nawilżający kwas hialuronowy oraz opóźniający proces starzenia antyoksydant skwalen z oliwek.

Krem przywraca gęstość skóry, długotrwale nawilża, redukuje zmarszczki poprzez ich wypełnienie, pobudza regeneracje i odbudowę komórkową. Rezultatem działania jest aksamitnie gładka, napięta skóra z diamentowym blaskiem.

Serum wypełniająco-napinające 100ml

Sekret Młodości Serum wypełniająco - napinające z kompleksem Linefill TM Intensywnie, wypełniająco-napinające serum z selektywnie dobranymi aktywnymi składnikami.

Innowacyjnym kompleksem Linefill TM , który przywraca gęstość, jędrność z algami brunatnymi Ascophyllum Nodosum i Focus Vesiculosus.

Serum wzbogacone zostało rewitalizującym ekstraktem z orchideii, nawilżającym kwasem hialuronowym, antyoksydantem opóźniającym proces starzenia skwalenem i nadającym blasku pyłem diamentowym.

Efektem działania jest doskonałe nawilżenie skóry, wyraźna poprawa jędrności i redukcja zmarszczek poprzez ich wypełnienie. Skóra jest napięta, pełna diamentowego blasku.

Napisz opinię
Zestaw kosmetyków 40+ SEKRET MŁODOŚCI

Zestaw kosmetyków 40+ SEKRET MŁODOŚCI

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Zestaw kosmetyków 40+ SEKRET MŁODOŚCI


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2018-11-09 05:50:35 2019-01-16 11:25:37