ZeroG Black S - fotel + stolik pod laptopa

Meble Spa

mov_436

EAN:5901025980184

Przedstawiamy nowatorski fotel dla osób pracujących w pozycji siedzącej. ZeroG jest tak skonstruowany aby zniwelować bóle pleców, drętwienie karku czy nóg i zapewnić komfort i wygodę.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 149,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

7 499,00 zł brutto

6 096,75 zł (netto)


Przedstawiamy nowatorski fotel dla osób pracujących w pozycji siedzącej. ZeroG jest tak skonstruowany aby zniwelować bóle pleców, drętwienie karku czy nóg i zapewnić komfort i wygodę.

Projektując stanowisko ZeroG wykorzystaliśmy badania NASA , które wskazały dążenie w konstrukcji mebli do pozycji "zero gravity", jako najlepszego sposóbu uniknięcia złych skutków długotrwałego siedzenia.

Problem negatywnych skutków pracy w pozycji siedzącej jest powszechny. Wynikają one głównie z nieprawidłowej pozycji ciała na co wpływ mają często nieodpowiednio wyprofilowane fotele. ZeroG ułatwia zachowanie prawidłowego, zdrowego ułożenia ciała.

Jest dużo foteli ergonomicznych, ale tylko ZeroG gwarantuje zdrową pozycję dodatkowo zapobiegając bezwiednemu garbieniu się lub pochylaniu w stronę monitora. 

Konstrukcja jest trwała i elegancka. Nasz fotel to nie tylko ulga dla kręgosłupa ale i szansa na posiadanie wyjątkowego elementu wyposażenia biura lub pracowni.

Nasz fotel zapewnia:

  •  uzyskanie pozycji "zero gravity"
  •  równomierne rozłożenie ciężaru ciała
  •  odpowiednie podparcie dla ramion, szyi i nóg
  •  obieg powietrza
  •  bezpieczne rozwiązania konstrukcyjne

Konstrukcja :

Konstrukcja to wytrzymała ram stalowa (nierdzewna lub malowana) wsparta na specjalnie wyprofilowanej podstawie z litego drewna. Poduszki wypełnione pianką tapicerską i obszyte wytrzymałym i estetycznym materiałem, wzmocnione materiałem drewnianym. Elementy mocujące oraz regulacja za pomocą specjalnych mocowań, zapewniających długą żywotność i wygodę używania. Podstawa fotela z litego drewna łączy piękny, niepowtarzalny kształt z wytrzymałością. Elementy stalowe fotela mają łagodną linię i dają wrażenie lekkości. W modelu z ramą ze stali nierdzewnej zastosowano wykończenie satynowe. Jest eleganckie i niekrzykliwe. Podobnie jak wykończenie wersji w kolorze czarnym. Możliwość regulacji zagłówka oraz podnóżka.

Działanie :

Stanowisko robocze jest tak zaprojektowane aby wymusić idealną, neutralną pozycję ciała. Konstrukcja oparta jest o zasadę biernego odciążenia organizmu, i nie ma na celu wzmocnienia mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie nienagannej prawidłowej postawy. Ma natomiast zapewnić pozycję relaksu dla całego ciała. Pozwala pracować przez długie godziny, nie pozwalając na bezwiedne przybieranie niewłaściwej postawy i drażnienie bolących części ciała. Pomocny jest w tym brak regulacji środkowej części fotela.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: ZeroG Black S - fotel + stolik pod laptopa


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2018-11-30 14:18:47 2019-05-20 09:34:05