Zadzwoń do nas

Zdobienie paznokci

Aktywne filtry

RIO ZESTAW Z KORONKOWYMI FOLIAMI DO ZDOBIENIA PAZNOKCI LACE NAIL FOILS -Zdobienie paznokci-

Rio Zestaw Z Koronkowymi Foliami Do Zdobienia...

256,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

RIO ZESTAW Z MAGNETYCZNYMI LAKIERAMI DO PAZNOKCI MAGNETIC MAGIC NAIL POLISH -Zdobienie paznokci-

Rio Zestaw Z Magnetycznymi Lakierami Do...

256,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Zdrowe, zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety – niezależnie od wieku. Jednym z najważniejszych elementów w zakresie higieny dłoni jest oczywiście zdobienie paznokci. Eleganckie, czyste paznokcie przyciągają wzrok i sprawiają, że kobieta postrzegana jest niezwykle pozytywnie – zwłaszcza przez mężczyzn.

Zdobienie paznokci nie jest rzeczą prostą. Można powiedzieć, iż jest to prawdziwa sztuka, której tajniki znają tylko nieliczni. Większość z nas – kobiet – korzysta w tym zakresie z pomocy profesjonalistów, a więc salonów i gabinetów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej oraz SPA, a także salonów urody. Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Eversun pragnie przedstawić Państwu wyjątkowe, specjalistyczne akcesoria, niezbędne do pielęgnacji oraz zdobienia paznokci w domowym zaciszu. Prezentowane przez nas produkty i zestawy umożliwiają wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w dowolnym miejscu, bez konieczności korzystania z pomocy kosmetyczki bądź manicurzystki.

W naszej hurtowni znajdziecie Państwo niezawodne, wygodne w użyciu, praktyczne oraz funkcjonalne zestawy znanej, cenionej w branży kosmetycznej marki – Rio Beauty. Na szczególną uwagę zasługuje :
  • Eleganckie zestawy do zdobienia paznokci, w skład których wchodzą: czerwony lakier do paznokci, stylowa koronka oraz akcesoria niezbędne do aplikacji.
  • Wyjątkowe zestawy „imprezowych” lakierów, a więc lakierów intensywnych kolorach przeznaczonych do kreatywnego zdobienia paznokci (z efektem pękniętego lakieru).
  • Profesjonalne zestawy do pielęgnacji paznokci oraz ich zdobienia, w skład których wchodzą m.in.: kopytko, blok polerski pilnik, lakiery do paznokci.
  • Innowacyjne, zestawy specjalistycznych lakierów do tworzenia wzorów 3D. Pakiety te posiadają w składzie m.in. magnesy, które umożliwiają kreację niecodziennych, hipnotyzujących wręcz wzorów.
Zdobienie paznokci wymaga od nas również posiadania niezbędnych w tym zakresie akcesoriów. W naszym sklepie, w innych działach (np. „Manicure/Pedicure”) znajdziecie Państwo pilniki oraz polerki, oliwki i utwardzacze, cleanery i zmywacze, primery i korektory, a także lampy UV, zestawy do parafinoterapii, pędzelki, a także inne akcesoria do stylizacji paznokci.
Pamiętajmy, że zdobienie paznokci to sztuka. Zanim uda nam się stworzyć pożądany efekt, niezbędna jest odpowiednia praktyka.

Aby szybko odnieść sukces, zalecamy Państwu korzystanie wyłącznie z wysokojakościowych kosmetyków, znanych i cenionych w świecie producentów.