WEGA - Konsoleta fryzjerska - Ayala 48h

Konsole fryzjerskie

EVER_0011300

Konsoleta fryzjerska marki Ayala. Konsoleta jest dostępna w ofercie 48h. Sprawdź inne konsolety fryzjerskie dostępne w 48h w produktach powiązanych. 

 

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 99,99 zł

Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

899,00 zł brutto730,89 zł (netto)


Konsoleta fryzjerska marki Ayala. Konsoleta jest dostępna w wersji 48h, czyli w szybkim czasie realizacji zamówienia. Czas realizacji zamówienia, może się wydłużyć jedynie w przypadku zwiększonej ilości zamówień na ten sam produkt. 

Konsoleta WEGA niezwykle starannie wykonana. Rama w kolorze czarnym z płyty laminowanej zapewnia estetyczny wygląd. Wokół lustra oprawka z białej płyty laminowanej. Półka również została wykonana z białej laminowanej płyty. Konsoleta jest wykonana w takim stylu, aby można ją łatwo wkomponować w meble fryzjerskie, które są już na wyposażeniu salonu. Klasyczny styl z dodatkiem nowoczesnego designu. 

Wymiary:

  • wysokość 187 cm 
  • szerokość 80 cm
  • głębokość 27 cm 
  • półka umieszczona na wysokości 70 cm

konsoleta fryzjerska wega

Dane techniczne:

  • Rama płyta laminowana czarna
  • Środek i półka płyta laminowana biała
  • Wyposażona w podnóżek

 


Ayala to znany i renomowany producent mebli na rynku kosmetycznym. Atuty tej firmy to ponad 25 letnie doświadczenie i wielu zadowolonych klientów w całej Europie. Indywidualne podejście do klienta. Meble Ayala są genialne w swojej prostocie i niezwykle eleganckie.

Oferta 48h to duże udogodnienie dla klientów, którzy poszukują mebli fryzjerskich bardzo dobrej jakości, polskiej marki a do tego w szybkim czasie realizacji. Obecnie żyjemy w czasach,w których każdy się spieszy, terminy gonią a na życie codzienne i odpoczynek mamy coraz mniej czasu.

Polskie meble fryzjerskie dostępne w ofercie 48h to duże udogodnienie dla osób projektujących swój salon. Jeżeli chcesz wyposażyć swój salon fryzjerski w meble o wysokim standardzie i zapewnić klientom oraz pracownikom najwyższą jakość usług i komfort pracy wybierz ofertę 48h.

 

W szybkim czasie możesz zakupić meble takie jak:

 

Dla męskich salonów fryzjerskich została przygotowana specjalna oferta z fotelami barberskimi – Barbershop Ayala 48h.

 

Napisz opinię
WEGA - Konsoleta fryzjerska - Ayala 48h

WEGA - Konsoleta fryzjerska - Ayala 48h

Konsoleta fryzjerska marki Ayala. Konsoleta jest dostępna w ofercie 48h. Sprawdź inne konsolety fryzjerskie dostępne w 48h w produktach powiązanych. 

 

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: WEGA - Konsoleta fryzjerska - Ayala 48h


Podobne produkty

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-05-16 12:17:03 2019-01-15 23:45:11