VIVA ALUMINIUM - Stół do masażu składany

Łóżka do masażu

EAN:5903792083112

VIVA ALUMINIUM to wyjątkowo wytrzymały stół do masażu, którego tradycyjny prostokątny kształt został zmieniony na owalny. Stół VIVA ALUMINIUM wykonany jest z aluminium w połączeniu z drewnianymi elementami wykończenia spodu blatu, którego część wierzchnia obita jest wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

1 141,95 zł brutto

1 057,36 zł (netto)VIVA ALUMINIUM to wyjątkowo wytrzymały stół do masażu, którego tradycyjny prostokątny kształt został zmieniony na owalny. Stół VIVA ALUMINIUM wykonany jest z aluminium w połączeniu z drewnianymi elementami wykończenia spodu blatu, którego część wierzchnia obita jest wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów. 

Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona/, podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić. Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość VIVA ALUMINIUM regulowana jest skokowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek. 

Nowy owalny kształt idealnie komponuje się z aluminiowymi wykończeniami. 

VIVA ALUMINIUM jest stołem niezwykle funkcjonalnym, stosunkowo lekkim i prostym w obsłudze. Nadaje się zarówno do wykonywania masaży tradycyjnych, jak i sportowych, a jego aluminiowa konstrukcja pozwala na wykorzystanie go w miejscach, gdzie może być wystawiony na wilgoć. /np. basen, sauna/.

 

Dane techniczne:

Długość: 188 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość regulowane skokowo: od 70 cm do 90 cm
Wymiary po złożeniu: 90x60x19 cm
Waga (bez akcesorii): 14 kg
Dopuszczalne obciążenie: 250 kg

 

Cena stołu nie obejmuje dodatkowych akcesoriów widocznych na zdjęciu.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: VIVA ALUMINIUM - Stół do masażu składany


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-02-26 12:30:11 2019-05-10 11:49:42