THERMAL SHAPER - POMPA TERMICZNA

Pompa próżniowa/ liporemologia

EVER_001654_AB

EAN:5906540377082


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

6 300,00 zł brutto

5 121,95 zł nettoWielofunkcyjny aparat do masażu próżniowego wykorzystujący pompę termiczną. Masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu. Oddziaływuje pozytywnie na mięśnie i skórę polepszając jej napięcie i kondycję. Ciepło emitowane przez pompę zwiększa skuteczność zabiegów, korzystnie wpływa na zmęczone mięśnie w przypadku zakwasów oraz działa relaksująco i odprężająco. Pompa zakończona jest obracającymi się kulkami, które dodatkowo rozmasowują ciało polepszając efektywność i przyjemne doznania podczas zabiegu.    

 

Aparat w wersji standardowej wyposażony jest w pompę termiczną. Pozostałe zabiegi i funkcje można wykonać przy pomocy akcesoriów dostępnych opcjonalnie za dopłatą.

Zabiegi:

  • Redukujące cellulit
  • Modelujące sylwetkę
  • Ujędrniające ciało
  • Ujędrniające i zwiększające objętości biustu
  • Masaże relaksacyjne, zmniejszające napięcie mięśni (np. mięśnie karku), polepszające kondycję skóry
  • Vacuakupresura, np. masaż stóp
  • Ujędrniające i modelujące ramiona i małe powierzchnie ciała wykonane specjalnymi rolkami o mniejszych rozmiarach
  • Antystresowe, podczas zabiegu uwalnia się energia cieplna. Zabieg pomaga redukować bóle mięśni, działa relaksująco na zmęczone mięśnie
  • Drenażowe, poprawa przepływu limfy, stymulacja wydalania toksyn

/span

Wielofunkcyjny aparat do masażu próżniowego wykorzystujący pompę termiczną. Masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu. Oddziaływuje pozytywnie na mięśnie i skórę polepszając jej napięcie i kondycję.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: THERMAL SHAPER - POMPA TERMICZNA


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-03-02 17:47:13 2021-08-23 12:53:59