TERMOSALUD VMAT BASIC Urządzenie fala uderzeniowa

Odchudzanie, zabiegi odchudzające

688

EAN:5901035250888


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


DANE TECHNICZNE
Napięcie 220-230V (50-60Hz)
Konsumpcja maksymalna 800VA
Wyświetlacz 10,2", LED, dotykowy
Ilość programów 12 + manualny
Wymiary 124x68x59
Waga 37kg
HP-AT Fala uderzeniowa
Częstotliwość 1-21Hz
Ciśnienie 0,5-5,0 Bar

Badania kliniczne V-mat - Dr.C.Lorens Tubau, Madryt, Hiszpania

VMAT Dermokorekcja
Terapia VMAT: akustyczna fala uderzeniowa, fala wibracyjna, mezoterapia  i mezoakustyka.

Akustyczna fala uderzeniowa stosowana jest w zabiegach medycznych, wprowadzana jest do ciała bez powodowania jakiegokolwiek uszkodzenia skóry. Terapia falami uderzeniowymi wykorzystuje rzeczywiste mechanizmy naprawcze organizmu do odzyskiwania tkanek: gdy cellulit znajduje się w stanie zaawansowanym (stopień I, II, III), układ limfatyczny nie jest w stanie zwrócić wystarczającej ilości białek i produktów katabolicznych do systemu żylnego; w związku z tym prowadzi to do wysokiego stężenia białek, co powoduje zwłóknienie i zmianę właściwości tkanki.

Zastosowanie terapii falami akustycznymi tymczasowo zwiększa przepuszczalność błony komórkowej, poprawiając w ten sposób wymianę tych substancji pomiędzy komórkami i przełamując ściany włókniste cellulitu. W ten sposób możliwe jest zredukowanie cellulitu stopnia I, II i III.

WPŁYW TERAPII VMAT na naskórek i tkankę podskórną

Przed VMAT
Skóra posiada grudkowaty wygląd znany jako "skórka pomarańczowa". Przepływ krwi do miejsca jest znacznie zredukowany i widać przerażające dołeczki.

Podczas VMAT
Przepływ krwi do obszaru zabiegowego jest znacznie zwiększony, dochodzi również do stymulacji komórek do produkcji kolagenu. Przepuszczalność błony komórkowej wzrasta, a ściany włókniste celulitu zaczynają pękać i następuje neowaskularyzacja kapilary tętniczo-żylnej.

Po VMAT 
Skóra staje się jędrniejsza i odzyskuje swoją naturalną elastyczność. Tekstura wyraźnie się poprawia.

LECZENIE
VMAT jest bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem stosowanym do redukcji cellulitu (stopnia I, II i III) na skórze brzucha, ramion, ud i pośladków. Urządzenie posiada zaprogramowane programy leczenia różnych stopni cellulitu (I, II i III) oraz darmowy program umożliwiający personalizację zabiegów.

VMAT pomaga zredukować skórkę pomarańczową i poprawić elastyczność skóry; jest to idealne leczenie dla modelowania ciała.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: TERMOSALUD VMAT BASIC Urządzenie fala uderzeniowa


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 22:43:18 2019-05-15 09:10:56