TERMOSALUD RF ZONE Urządzenie o radiofrekwencji, mezoterapii HPC i chromoterapii

Odchudzanie, zabiegi odchudzające

684

EAN:5901035230330


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


DANE TECHNICZNE
Napięcie 220-230V (50-60Hz)
Konsumpcja maksymalna 370VA
Wyświetlacz 10,2", LED, dotykowy
Ilość programów 69 + manualny
Aplikatory monopolarny 70mm, bipolarny 70mm, bipolarny 40mm
Wymiary 124x68x59cm
Waga 26
Fala Radiowa
Częstotliwość 1Mhz
Maksymalne napięcie 840Vpp
Maksymalna moc 150W
Mezoterapia HPC
Częstotliwość 1Mhz
Maksymapne napięcie 840Vpp
Częstotliwość 25Hz

Badania Kliniczne: Dr Concepcion LORENS TUBAU Viladomat 210 08029 Barcelona, Hiszpania

Fala radiowa
Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Fale radiowe wytwarzane są przez prąd zmienny. W urządzeniu wykorzystywana jest częstotliwość 1 MHz, dzięki której uzyskuje się najlepsze efekty pozabiegowe. Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych polega na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Pod wpłwem wytworzonego ciepła włokna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione. Urządzenie RF skutecznie zwalcza cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotką i mało elastyczną skórę. 
Urządzenie wyposażone jest 3 głowice: dwie bipolarne, które można stosować do zabiegów na twarz i na ciało; i jedna monopolarna, wykorzystywana do zabiegów na ciało. Podczas zabiegu stosowane są 3 emulsje do leczenia różnych schorzeń skórnych. Chromoterapia i mezoterapia HPC stosowana jest w celu zwiększenia przepuszczalności skóry, która umożliwia składnikom aktywnym dotrzeć do najgłębszych warstw skóry w celu osiągnięcia maksymalnych efektów. 

HPC wirtualna mezoterapia 
Służy do zwiększania ilości i głębokości wnikania substancji aktywnych w głąb skóry.

Chromoterapia 
Stosowana jest w celu auto-stymulacji tkanek wykorzystując chromatyczną wibrację kolorów jako źródło leczenia. Każdy kolor odpowiada określonemu wzorowi drgań, charakteryzuje się określoną długością i częstotliwością fali. Energia fal posiada fizyczny, psychologiczny i emocjonalny efekt na nasz organizm. Pozwala odzyskać witalną energię.

RF ZONE wywołuje 3 następujące efekty: 
1.Efekt termiczny – powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dotlenienie tkanek, rozluźnia mięśnie, a także wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
2.Uwalnianie białek szoku cieplnego – białka produkowane są w szczególności w odpowiedzi na stres. Pod wpływem wysokiej częstotliwości fal radiowych powstaje białko HSP-47, które jest odpowiedzialne za procesy poznawcze kolagenu. Natomiast cząsteczki kolagenu układają się w trójwymiarowy układ dzięki obecności tego białka.
3.Stymuluje procesy naprawcze – wzrost namnażania się komórek i syntezy kolagenu i elastyny.

Urządzenie RF ZONE stymuluje transformujący czynnik wzrostu beta I, który jest niezbędny do tworzenia fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny.

 Jak działa Mezoterapia Bezigłowa HPC?
Wirtualna mezoterapia działa na struktury lipidowe w komórkach i tkankach, wytwarzane zostają zmiany molekularne w lipidach składowych, co skutkuje zwiększeniem ich przepuszczalności. Oznacza to, iż aktywne składniki emulsji docierają do wewnętrznych części komórek i działają z maksymalną skutecznością.

Elektroporacja jest techniką, w której  znacząco wzrasta przewodnictwo elektryczne i przepuszczalność błon komórkowych, zjawisko to jest spowodowane ekstremalną aplikacją krótkich impulsów pola elektrycznego. Gdy napięcie przechodzące przez membranę plazmową  przewyższa jej dielektryczną sztywność dochodzi do tworzenia się por. Tworzenie się por jest całkowicie odwracalnym procesem, w którym same molekuły mogą się przekształcać.

Jak działa chromoterapia?
Chromoterapia znana jest jako terapia kolorów, jest to technika, która składa się z wibracji związanych z kolorami widma widzialnego jako źródła terapeutycznego. Zostało to udowodnione, iż kolory posiadają zdolność do przywrócenia balansu ciała, stymulacji do aktywności i poprawienia kondycji tkanek. Efekty osiąga się przez modyfikacje lub zrównoważenie ciała dostosowując je do częstotliwości odpowiedzialnej za zdrowie i harmonię ciała.
Stosowana jest w celu auto-stymulacji tkanek wykorzystując chromatyczną wibrację kolorów jako źródło leczenia. Każdy kolor odpowiada określonemu wzorowi drgań, charakteryzuje się określoną długością i częstotliwością fali. Energia fal posiada fizyczny, psychologiczny i emocjonalny efekt na nasz organizm. Pozwala odzyskać witalną energię.

Czerwony – ujędrnia i uelastycznia skórę.

Pomarańczowy – stymuluje skórę, pobudza procesy naprawcze, niweluje zmarszczki.

Niebieski – zwiększa dotlenienie tkanek, detoksykuje i drenuje obszary, na których występuje cellulit.  

Wskazania:
-wiotkość skóry
-brak jędrności i elastyczności skóry
-utrata owalu twarzy
-problemy z krążeniem krwi i limfy
-zmarszczki
-modelowanie ciała
-napięte mięśnie
-nierównomierny koloryt skóry
-cellulit
-otyłość

Przeciwwskazania:
-ciąża
-karmienie piersią
-nieuregulowane choroby tarczycy
-choroby żył
-epilepsja
-metalowe protezy
-choroby serca
-wszczepiony rozrusznik
-choroby nowotworowe w okresie 5 lat od wyleczenia-ostre stany zapalne tkanek i narządów
-przerwanie ciągłości tkanki w obszarze leczenia

 

Działanie zabiegu: 
-produkcja kolagenu,
-zwiększenie jędrności i elastyczności skóry,
-poprawa owalu twarzy,
-zmniejszenie zmarszczek,
-modelowanie ciała,
-rozluźnenie włókien mięśniowych,
-zmniejszenie cellulitu.

Zestaw zawiera:

-3 głowice (1 monopolarna i 2 bipolarne)
-płytka elektrody uziemiającej
-termometr na podczerwień
-6 elastycznych pasków
-kabel zasilający

Głowica monopolarna
Ciepło dociera do najgłębszych warstw skóry, oddziałuje na tkankę tłuszczową. W mezoterapii wirtualnej zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych. Podczas tego zjawiska wyzwala się energia, substancje aktywne zawarte w emulsji docierają do głębszych warstw skóry (energia dociera na głębokość 20mm). W związku z tym skutecznie działa na nagromadzony tłuszcz, wiotką skórę i cellulit.
-przyspiesza metabolizm komórek   
-redukuje rozmiary tłuszczu   
-redukuje „guzki” tłuszczu i cellulit

Głowica bipolarna
Ciepło dociera do powierzchniowych warstw skóry, działa na tkanki skóry. W mezoterapii wirtualnej zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych. Podczas tego zjawiska wyzwala się energia, substancje aktywne zewarte w emulsji docierają do głębszych warstw skóry (energia dociera na głębokość 2-6mm). W związku z tym skutecznie poprawia elastyczność, jędrność skóry, zwalcza obwisłą skórę.
-wzmacnia włókna kolagenowe  
-wywołuje efekt skurczy w skórze  
-zwalcza obwisłą skórę

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: TERMOSALUD RF ZONE Urządzenie o radiofrekwencji, mezoterapii HPC i chromoterapii


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 22:30:23 2019-05-15 09:10:56