TERMOSALUD Dermotherm Urządzenie do dermomasażu IR Zobacz większe

TERMOSALUD Dermotherm Urządzenie do dermomasażu IR

Masaż, urządzenia do masażu

695

EAN:5901035310247


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


DERMOTHERM
Urządzenie Dermotherm łączy w sobie dwie innowacyjne techniki: masaż ssący i podczerwień. Masaż ssący generuje ruchliwość tkanki łącznej. Głównym działaniem urządzenia jest zwiększenie przepływu krwi i limfy oraz rozpad „zrazików” tłuszczowych. Równoczesne stosowanie obu technik, masażu ssącego i podczerwieni, powoduje lepiej widoczne efekty pozabiegowe.

 

ZWIĘKSZONY PRZEPŁYW KRWI
Zastosowanie podczerwieni powoduje zwiększenie przepływu krwi, dostarczanie tlenu oraz eliminację toksycznych produktów przemiany materii.

 

STUMULACJA ZAKOŃCZEŃ NERWOWYCH
Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji zakończeń nerwowych, niweolowania zastoju, stanów spazmatycznych, zwiększenia ilości leukocytów w krwi i limfie, pobudzenia procesów metbolicznych i naprawczych tkanek. Podczerwień posiada również właściwości przeciwbólowe.

 

Właściwości fizjologiczne:
-Na poziomie komórkowym zastosowanie ciepła posiada troficzny wpływ na komórki, tkanki i narządy. Stosowane jest w leczeniu problemów z bliznami i zwiększenia troficzności skóry.
-Zastosowanie podczerwieni powoduje natychmiastowe siniaczenie skóry, które jest nierównomierne i może się utrzymywać, zależnie od intensywności aplikacji.
-Na poziomie nerwowym, ze względu na wpływ na zakończenia nerwowe, daje uczucie uspokojenia polekowego, bardzo korzystne w leczeniu bólu.
-Na poziomie mięśni, ciepło ma relaksujący wpływ na wszystkie rodzaje włókien mięśniowych.

 

Dodatkowe właściwości metody Dermotherm
Dermotherm łączy wszystkie zalety ręcznych technik masażu: tonizuje skórę, pobudza krążenie krwi i limfy, konturuje sylwetkę, eliminuje toksyny, relaksuje i sprawia, że ​​człowiek czuje się młodszy. Poprzez działanie na tkankę łączną jest najbardziej skuteczny przeciwko:

-Złogom tkanki tłuszczowej i cellulitu,
-problemom z cyrkulacją,
-skurczom mięśni.

PRZECIWWSKAZANIA
-Kruchość naczyń,
-guzy,
-nieleczone nadciśnienie tętnicze,
-ciąża,
-zapalenie żył i zakrzepica,
-choroby skóry (wysypki, infekcje, stany zapalne, siniaki, przebarwienia, rany itp.), przepukliny i żylaki,
-pseudodistofia, jak w przypadku wstrzyknięcia kortyzonu.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: TERMOSALUD Dermotherm Urządzenie do dermomasażu IR


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 23:16:27 2019-05-15 09:10:56