TERMOSALUD CRIOWAVE Urządzenie do kriolipolizy + fala akustyczna

Kriolipoliza, urządzenia do kriolipolizy

682

EAN:5901035200210

Korzyści wynikające z wykonanego zabiegu:

-Jest bardzo skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej.
-Pomaga zredukować skórkę pomarańczową.
-Unikalne leczenie cellulitu III stopnia.
-Wyniki widoczne są po pierwszym zabiegu.
-Bezbolesny i nieinwazyjny.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 19,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


DANE TECHNICZNE
Napięcie 220-230V (50-60Hz)
Maksymalna konsumpcja 920VA
Wyświetlacz 10,2", LED, dotykowy
Ilość programów krio 42
Ilość programów fali uderzeniowej 12
Ilość padów kriopadów 2 (+2 opcjonalnie)
Wymiary 114x39x55cm
Waga 46kg
Kriopady
Temperatura kriopadów 3-6 Stopni Celsjusza
Wymiary padów kriopadów 160x80mm
Chłodzenie woda
Fala akustyczna
Częstotliwość 1-21Hz
Energia 0,5-5,0 Bar

TERMOSALUD CRIOWAVE Urządzenie do kriolipolizy + fala akustyczna

Badania Kliniczne: Dr Concepcion LORENS TUBAU Viladomat 210 08029 Barcelona, Hiszpania

 

CRIOWAVE: KRIOLIPOREDUKCJA(Kriolipoliza) + DERMOKOREKCJA(Fala uderzeniowa)
CRIOWAVE to najnowsza technologia służąca do  redukcji  tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zabieg CrioWave jest  całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i skuteczny, gdyż łączy w sobie dwie najbardziej innowacyjne techniki: krioliporedukcję oraz dermokorekcję. Podczas kriolipolizy dochodzi do krystalizacji i stopniowego rozpuszczenia tkanki tłuczowej. Natomiast podczas działania akustycznej fali uderzeniowej dochodzi do rozwerwania włóknistych ścian adipocytów, bez powodowania jakichkolwiek uszkodzeń otaczających tkanek, które są znacznie mniej wrażliwe na efekt zimna. Urządzenie pozwala wykonywać zabiegi zmniejszające miejscową otyłość, otyłość + celulit i cellulit (klasa I, II i III), dzięki specjalnie zaprojektowanym programom dla każdego zabiegu.

CRIOWAVE jest to bezbolesny zabieg mający na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej i cellulitu na wybranych obszarach ciała tj. brzuch, ramiona, "boczki", uda i pośladki. Zabieg odpowiedni jest również dla mężczyzn.

Zabiegi kosmetyczne w połączeniu ze specjalnie dobranymi kosmetykami pomagają nam osiągnąć najlepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu (nawet III stopnia).

Urządzenie Criowave wyposażone jest w dwie głowice do krioliporedukcji (KRIOPADY) i jedną głowicę przeznaczoną do akustycznej  fali uderzeniowej (HP-AT). Urządzenie Criowave można również stosować z dwoma dodatkowymi elektrodami krioliporedukcyjnymi, którymi można pokryć większy obszar lub wykonać zabieg w różnych strefach ciała podczas jednego zabiegu.

Korzyści wynikające z wykonanego zabiegu:

-Jest bardzo skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej.
-Pomaga zredukować skórkę pomarańczową.
-Unikalne leczenie cellulitu III stopnia.
-Wyniki widoczne są po pierwszym zabiegu.
-Bezbolesny i nieinwazyjny.

 

Efekty zabiegu:

Zabieg na tkankę tłuszczową.

Wyniki uzyskane po przeprowadzeniu badania wykazują skuteczność zabiegu:

Krioliporedukcja stosowana jest w celu zmniejszenia otyłości:

-W 100% przypadków odnotowano znaczny spadek ilości tłuszczu.
-Redukcja do 25% tkanki tłuszczowej w obszarze poddanemu zabiegowi.
-Pacjenci byli zadowoleni z uzyskanej poprawy dotyczącej następujących poprwy wyglądu skóry: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wyglądu i kolorytu skóry.

Leczenie Cellulitu:

W badaniach klinicznych oceniono wpływ fal akustycznych w dziedzinie dermatologii. Jest to wysoce skuteczna i długotrwała metoda leczenia cellulitu. Pomiar wartości elastyczności skóry jest potwierdzony Akustyczna fala uderzeniowa

Wykonane pomiary elastyczności skóry potwierdzają działanie akustycznej fali uderzeniowej:
-Po zakończonej terapii zmierzona została wartość elastyczności skóry, która wzrosła o 74%.
-Po 3 miesiącach elastyczność skóry może ulec poprawie nawet o 105%.
-Przy zastosowaniu specjalnych produktów do pielęgnacji skóry tj. kremy, balsamy, następuje wzrost elastuczności skóry o 12-25%.

Kosmetyki:

Żel do wykonywania zabiegów posiada substancje aktywne, które działają przeciwzamarzająco, kojąco, nawilżająco i natłuszczająco. Zapobiegają podrażneniu obszaru, na którym wykonywany jest zabieg.

Substancje aktywne żelu:

Rumianek: posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne. Ze względu na olejki i zawartość flawonoidów, które posiadają właściwości obkurczające i zmiękczające

Aloe Vera: posiada  właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, przeciwzapalne, nawilżające i regenerujące. Odgrywa również ważną rolę jako regenerator komórek, ze względu na jego wysoką zawartość witamin, enzymów, minerałów i naturalnych składników odżywczych, które stymulują produkcję nowych komórek.

Krioliporedukcja polega na działaniu w kontrolowany sposób i przez określony czas zimna na tkankę tłuszczową. Badania kliniczne wykazały, iż działanie zimna na określonej części ciała powoduje zapalenie podskórnej tkanki tłuszczowej i przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu komórowego.

Apoptoza - planowana śmierć komórek tłuszczowych

Komórki tłuszczowe poddane krioliporedukcji, czyli lokalnemu wychłodzeniu, ulegają apoptozie, czyli planowanej śmierci komórek. Podczas zabiegu eliminowane są nieprawidłowo funcjonujące komórki, ale i również nadmiar poprawnie funkcjonujących. Usunięcie komórek z organizmu zachodzi w sposób naturalny w ciągu trzech miesięcy od wykonanego zabiegu, nie powodując wzrostu poziomu tłuszczu we krwi lub w wątrobie.

Procedura jest podzielona na trzy etapy:

a) W pierwszym etapie komórka, która tworzy część tkanki, oddziela się od reszty otaczających komórek. Objętość cytoplazmy (wnętrza komórki) zmniejsza się, a białka kondensują, nie zmieniając pozostałych struktur komótkowych.
b) W drugim etapie błona komórkowa ulega odkształceniu, a komórka rozpada się, przechwytując materiał wewnątrz komórki, która nie uległa żadnym zmianom.
c) W ostatnim etapie otaczające komórki i makrofagi rozpoznają ciała apoptotyczne jako obce ciała, które są następnie fagocytowane. Mechanizm ten jest tak skuteczny, że nie wywołuje reakcji zapalnej.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: TERMOSALUD CRIOWAVE Urządzenie do kriolipolizy + fala akustyczna


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 20:49:09 2019-05-15 09:10:56