TERMOSALUD ADIPOLIGHT Urządzenie Lipolaser

Odchudzanie, zabiegi odchudzające

685

EAN:5901035220652


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


DANE TECHNICZNE
Klasyfikacja lasera Klasa II
Źródło laser diodowyAlGalnP
Dlugość fali 650nm
Maksymalna energia wyjściowa 13x 10mW
Ilość diod laserowych 13
Tryb ciągły

Adipolight  

Laser diodowy posiada działanie lipolityczne. Jest on bardzo skuteczny w przypadku rozbijania komórek tłuszczwych. Adipolight + RF działa nie tylko za pomocą fotomodulacji uzyskanej z fotolipolizy, ale i również za pomocą monopolarnej głowicy, której celem jest wytwarzanie ciepła i aktywowanie białek szoku termicznego. Laser diodowy skuteczny jest w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podczas zabiegu rozbijane są komórki  tłuszczowe, następnie z ich wnętrza wypływa płyn, który jest usuwany przez naturalne mechanizmy biologiczne organizmu. Podczas zabiegu wytwarzane przez laser ciepło działa na komórki podskórne i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo obkurczane są istniejące włókna kolagenowe, które odpowiedzialne są za jędrność skóry.

Dlaczego Adipolight?

Adipolight dlatego, iż nadmiar tkanki tłuszczowej staje się coraz bardziej powszychny ze względu na siedzący tryb życia. Adipolight został stworzony jako skuteczne narzędzie do wykonywania bezbolsenego zabiegu opartego na zastosowaniu lasera diodowego o działaniu lipolitycznym, który wspomaga zdrowe nawyki. Efekty pozabiegowe są długotrwałe. BADANIA wykazują, iż komórki tłuszczowe opróżniają swoją zawartość do przestrzeni śródmiąższowej po kilku minutach leczenia, efekty widoczne są już od pierwszej sesji.

Wskazania:
-nadmiar tkanki tłuczowej
-cellulit
-zwiotczała skóra

Przeciwskazania: 
-choroba nowotworowa
-rozrusznik serca
-ciąża i laktacja

 Działanie zabiegu: 
-efektywna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
-efekty widoczne są po pierwszym zabiegu
-redukcja 3-5cm
-zniwelowanie zwiotczałej skóry
-wzrost elastyczności skóry
-pobudzenie komórek do produkcji kolagenu
-bezbolesny i nieinwazujny zabieg

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: TERMOSALUD ADIPOLIGHT Urządzenie Lipolaser


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 22:22:27 2019-05-15 09:10:56