TERMOSALUD ADIPOLIGHT Urządzenie Lipolaser + RF

Fale radiowe, zabiegi falami radiowymi

686

EAN:5901035210691

TERMOSALUD ADIPOLIGHT Urządzenie Lipolaser + RF

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


DANE TECHNICZNE
Lipolaser
Klasyfikacja lasera Klasa II
Źródło laser diodowyAlGalnP
Dlugość fali 650nm
Maksymalna energia wyjściowa 13x 10mW
Ilość diod laserowych 13
Tryb ciągły
Fala radiowa monopolarna
Częstotliwość 1Mhz
Maksymalne napięcie 840Vpp
Maksymalna moc 150W
HPC Mezoterapia bezigłowa
Częstotliwość 1Mhz
Maksymalne napięcie 840Vpp
Częstotliwość 25Hz

Adipolight  + RF
Laser diodowy posiada działanie lipolityczne. Jest on bardzo skuteczny w przypadku rozbijania komórek tłuszczwych. Adipolight + RF działa nie tylko za pomocą fotomodulacji uzyskanej z fotolipolizy, ale i również za pomocą monopolarnej głowicy, której celem jest wytwarzanie ciepła i aktywowanie białek szoku termicznego. Laser diodowy skuteczny jest w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podczas zabiegu rozbijane są komórki  tłuszczowe, następnie z ich wnętrza wypływa płyn, który jest usuwany przez naturalne mechanizmy biologiczne organizmu. Podczas zabiegu wytwarzane przez laser ciepło działa na komórki podskórne i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo obkurczane są istniejące włókna kolagenowe, które odpowiedzialne są za jędrność skóry.

Wirtualna mezoterapia - służy do zwiększenia ilości i głębokości wnikania substancji aktywnych w głąb skóry. Mezoterapia pozwala specyficznym składnikom aktywnym (EMULSJA ADIPOLIGHT) przeniknąć do cytoplazmy komórkowej i aktywować metabolizm tłuszczów w dowolnym obszarze ciała, gdzie występuje nagromadzenie tłuszczu a także zwiotczenie skóry.

Fala radiowa – generuje ciepło w celu przyspieszenia metabolizmu tkanek i zwiększenia efektu napięcia skóry.W przeciwieństwie do innych aparatów na rynku, Adipolight + RF działa nie tylko za pomocą fotobiomodulacji uzyskanej podczas fotolipolizy lasera lipolitycznego, ale także wykorzystuje pojemnościową monopolarną częstotliwość radiową, w celu wytwarzania w skórze ciepła i aktywacji białek szoku termicznego.

Dlaczego Adipolight?
Adipolight dlatego, iż nadmiar tkanki tłuszczowej staje się coraz bardziej powszychny ze względu na siedzący tryb życia. Adipolight został stworzony jako skuteczne narzędzie do wykonywania bezbolsenego zabiegu opartego na zastosowaniu lasera diodowego o działaniu lipolitycznym, który wspomaga zdrowe nawyki. Efekty pozabiegowe są długotrwałe.

BADANIA wykazują, iż komórki tłuszczowe opróżniają swoją zawartość do przestrzeni śródmiąższowej po kilku minutach leczenia, efekty widoczne są już od pierwszej sesji.

Dlaczego warto korzystać z lasera lipolitycznego i fali radiowej?
-aplikacja bez użycia rąk podczas korzystania z lasera lipolitycznego: wysoce opłacalny, łatwy w użyciu, nie wymaga osoby wykonującej zabieg.
-nieinwazyjna technika stymulująca metabolizm komórkowy tłuszczów.
-widoczne efekty po pierwszym zabiegu.
-całkowicie bezbolesny zabieg.
-wszechstronność, może być stosowany w połączeniu z innymi zabiegami.

Wskazania:
-nadmiar tkanki tłuczowej
-cellulit
-zwiotczała skóra

Przeciwskazania: 
-choroba nowotworowa
-rozrusznik serca
-ciąża i laktacja

Działanie zabiegu: 
-efektywna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
-efekty widoczne są po pierwszym zabiegu
-redukcja 3-5cm
-zniwelowanie zwiotczałej skóry
-wzrost elastyczności skóry
-pobudzenie komórek do produkcji kolagenu
-bezbolesny i nieinwazujny zabieg

 

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: TERMOSALUD ADIPOLIGHT Urządzenie Lipolaser + RF


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 21:15:59 2019-05-15 09:10:56