Taboret kosmetyczny TF IV LUX - Panda

Taborety kosmetyczne i hokery

EAN:5901510010075


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdź


Ten przedmiot został sprzedany 1 razy


Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

436,65 zł brutto

355,00 zł nettoPodobne produkty

TABORET TF IV LUX

Taboret TF IV LUX to klasyczny mebel, który znajdzie zastosowanie w każdym salonie kosmetycznym i fryzjerskim. Jest to elegancki mebel o klasycznym designie. 

Komfortowy i elegancki, taboret osadzony jest na mobilnej pięcioramiennej podstawie, a dodatkowo posiada ergonomiczny kształt oparcia, który pozwoli zachować prawidłową postawę i ułatwi pracę.

Możliwość wybrania odpowiedniego koloru obicia tapicerskiego z wzornika zapewni, że taboret pasować będzie do każdej aranżacji.

Stabilna podstawa zapewnia komfort i bezpieczeństwo siedzącego, a jezdne koła umożliwiają lepsze przemieszczanie taboretu. Oparcie zostało zamontowane na dwóch metalowych wspornikach, które pozwoli zachować prawidłową pozycje podczas usług kosmetycznych, co zwiększa komfort pracy. 

Zalety produktu:

  • Mobilna podstawa
  • Ergonomiczny kształt oparcia
  • Dodatkowe kółko dla oparcia nóg
  • Elegancka linia

Dostępne są dwie wersje wysokości taboretu: -wysokość min 51 cm – wysokość max 76 cm lub – wysokość min 36 cm – wysokość max 49 cmPanda - znany producent najwyższych jakościowo mebli do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Panda Trzebnica produkuje również urządzenia fryzjerskie i kosmetyczne. Firma ceniona na rynku kosmetycznym przez znanych stylistów i fryzjerów.

TF IV LUX – to klasyczny taboret kosmetyczny. Funkcjonalny i ergonomiczny mebel. Wpasuje się w wyposażenie każdego salonu kosmetycznego. 

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Taboret kosmetyczny TF IV LUX - Panda


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-05-24 08:27:45 2021-01-19 13:53:06