Stół do masażu Medmal - Habys

Łóżka do masażu


Koszt dostawy w Polsce: 99,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

2 639,00 zł brutto

2 145,53 zł netto

  • 60 cm
  • 70 cmZ tej samej kategorii:

Medmal to najbardziej stabilny aluminiowy stół marki HABYS z dodatkową nogą stabilizującą. Dedykowany do terapii manualnych, masaży sportowych, rehabilitacyjnych i leczniczych. Bardzo popularny wśród nauczycieli masażu i masażystów sportowych wielu dyscyplin. Stół z wycięciem na twarz Komfort z poduszką 2D Ergo. Zestaw dodatkowo zawiera zatyczkę, dzięki której można zasłonić otwór gdy nie jest używany. Maksymalna stabilność stołu wynika między innymi z zastosowania trzech nóg, wysokich listew poprzecznych wzmacniających ramę blatów i stopek antypoślizgowych. Jednolita, spawana konstrukcja, ustabilizowana przy użyciu powlekanych stalowych linek z wytrzymałymi łącznikami, jest przystosowana do obciążeń dynamicznych aż 450 kg. Okrągłe profile aluminiowe z systemem Fast Lock zapewniają doskonałą stabilność, lekkość oraz możliwość szybkiej regulacji wysokości stołu.

Stół Medmal wyróżniają:

  • wyjątkowa stabilność, dzięki dodatkowej trzeciej nodze stabilizującej
  • ultralekka konstrukcja z aluminium o podwyższonej wytrzymałości
  • szybka regulacja wysokości Fast Lock z numerowanymi otworami
  • estetycznie zaokrąglone naroża blatu
  • pianka Komfort 5 cm
  • certyfikacja Wyrobów Medycznych, CE

Poza stołem, zestaw zawiera wyposażenie:

  • podgłówek regulowany 2D Ergo
  • półka przednia pod ramiona

Standard Tapicerka Vinyl Flex: Solidna i wytrzymała tapicerka o charakterystycznym lekkim połysku. Wykonana z materiału typu PCV. Odporna na zabrudzenia, działanie olejków i środków do dezynfekcji. Kolor tapicerki zachowuje swoją intensywność przez wiele lat. Testowana - spełnia kryteria jakościowe Habys.

Medmal to najbardziej stabilny aluminiowy stół marki HABYS z dodatkową nogą stabilizującą. Dedykowany do terapii manualnych, masaży sportowych, rehabilitacyjnych i leczniczych. Tapicerka Vinyl Flex.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Stół do masażu Medmal - Habys


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2022-05-20 10:22:56 2022-05-20 10:28:21