Masaż Endodermiczny i Fale Radiowe RF SlimShape HS 2000 Zobacz większe

SlimShape HS 2000 - Masaż Endodermiczny i Fale Radiowe RF

Lifting, zabieg liftingujący

HS 2000_HS

EAN:5908018092756


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

29 027,90 zł brutto

23 599,92 zł nettoBłyskawiczny i wielokierunkowy rozwój najnowszych technologii używanych w kosmetologii i elektronice daje możliwość łączenia i wykorzystania najbardziej efektywnych narzędzi w niespotykany dotąd sposób, przez co otrzymujemy ogromnie efektywne i wyjątkowo wydajne urządzenia o niebywałej wszechstronności i elastyczności zastosowania.HS 2000 SlimShape™ to abolutna nowośc na rynku urządzeń zabiegowych, łącząca w sobie najbardziej wydajne i sprawdzone technologie, dając nam do dyspozycji potężną broń w walce o satysfakcję Klienta i w nieosiągalny do niedawna sposób pozwalając nam na wzbogacenie oferty Waszego salonu, jednocześnie wyraźnie dystansując konkurencję. SlimShape™ to uniklane połączenie zalet i ogromnych możliwości trzech najbardziej popularnych w redukcji tkanki tłuszczowej technologii: podciśnienia, fal radiowych oraz podczerwieni. Teraz wszystkie te procedury efektywnie współpracują w jednym urządzeniu. Aparat wyposażony jest w pompę próżniową, unikalne rolki stanowiące jednocześnie elektrody dwubiegunowych fal radiowych, które emitują falę zamienianą w podściółce tłuszczowej na twz. ciepło endogemiczne.

Aparat sterowany jest przez komputer, który kontroluje i w razie potrzeby modyfikuje parametry urządzenia na każdym etapie zabiegu, a intuicyjne sterowanie pracą SlimShape odbywa się poprzez kolorowy, 8-calowy, dotykowy ekran LCD.

Cechy zastosowanych technologii i procedur:

 • Masaż endodermiczny:

Aparat SlimShape™ generuje regulowane podciśnienie 0-0.07MPa. Poprzez wykorzystanie podciśnienia i zastosowanie głowicy z rolkami urządzenie efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego.
W procesie zabiegu podciśnienie zasysa skórę, a rolki umieszczone na głowicach relokują pokłady podściółki tłuszczowej, wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie. W efekcie terapii masażem endotermicznym wyraźnie redukuje się cellulit i poprawia wygląd skóry. Poprzez usuwanie toksyn z organizmu oraz przez poprawę pływów międzykomórkowych drenaż limfatyczny także usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała. W zależności od wybranego trybu pracy SlimShape™ rolki masujące mogą obracać się nawet z prędkością 50 obrotów/minutę.

 • Fale radiowe:

Aparat emituje dwubiegunową falę radiową o częstotliwości 5MHz o mocy 30W, która może przenikać do podściółki tłuszczowej 0,5-1,5cm pod powierzchnią skóry. Lifting radiowy jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych, a stosowany w terapii antycellulitowej i odchudzającej nie tylko skutecznie ujędrnia skórę, ale także efektywnie likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową.

 • Infrared:

Na przyspieszenie emisji ciepła endogemicznego, tak korzystnego w terapii odchudzającej ma w aparacie HS 2000 wpływ dodatkowa funkcja podczerwieni. Długość światła InfraRed w tym aparacie to 700-2000nm. Podczerwień wpływa na poziom ogrzania tkanki łącznej (na głębokość do 2mm) przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny.  Dodatkowo funkcja ta poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza metabolizm.

 • Kawitacja IV generacji

SlimShape wykorzystuje technologię ultradźwiękowej kawitacji czwartej generacji. Fale ultradźwiękowe, emitowane przez głowicę ultradźwiękową stymulują powstawanie banieczek powietrza wewnątrz podskórnej tkanki tłuszczowej. W wyniku kumulacji banieczek powietrza i powtarzalności procesu, komórki tłuszczowe ulegają implozji, w efekcie przybierając płynną postać, w naturalny sposób, łatwo i bezpowrotnie wydalaną z organizmu przez układ limfatyczny. W urządzeniach do Kawitacja IV generacji używany jest najwyższej klasy zintegrowany przetwornik ultradźwiękowy, generujący bardzo stabilną, zupełnie bezdźwięczną i efektywną falę ultradźwękową. Urządzenia wykorzystujące przetworniki IV generacji charakeryzują się wyjątkową trwałością, precyzją działania i stosowane są w urządzeniach do najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych.

 • Terapia fotonowa:

Ten rodzaj terapii można nazwać fotoodmładzaniem, czy fotoregeneracją skóry, daje ono bowiem nowe możliwości terapii skóry w zależności od jej przypadłości. Do każdego problemu skórnego dobiera się inny kolor terapii fotonowej. Energia generowana w terapii fotonowej nie wytwarza ciepła, metoda jest nieinwazyjna a zabiegi są całkowicie bezbolesne, szybkie i łatwe w wykonaniu, a także bardzo przyjemne dla pacjentów. Zabieg fototerapii polega bowiem na wykorzystywaniu światła o niskiej częstotliwości, która pobudza aktywność biologiczną komórek. Energia elektryczna doprowadzona do urządzenia jest konwertowana w energię elektromagnetyczną i uwalniana pod postacią fotonów. kolory w terapii fotonowej:

 • czerwony: zmarszczki, skóra zwiotczała, redukcja tłuszczu
 • zielony: wzmocnienie kapilarów naczyń krwionośnych, redukcja zaczerwienień, niwelowanie „pajączków”, lifting skóry wokół oczu i poduszek pod oczami
 • niebieski: trądzik, wysypka, zaburzenia w wydzielaniu serum, redukcja zaczerwienień
 • żółty: skóra matowa, szara – poprawa cyrkulacji limfy i aktywacja komórek
 • purpurowy: akceleracja regeneracji i poziomu odżywienia skóry
 • turkusowy: redukcja nadmiernej wrażliwości skóry, niwelowanie „pajączków”
 • biały: wybielanie, rozjaśnianie piegów i zmian pigmentacyjnych

SlimShapeto najnowsze i zarazem najbardziej sprawdzone technologie w jednym urządzeniu. Wychodząc naprzeciw profesjonalnym użytkownikom, zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze opartej o czytelny interfejs. Jednocześnie, aby dać Państwu możliwość pełnego wykorzystania wszystkich walorów SlimShape już od pierwszego dnia użytkowania, gwarantujemy naszym Klientom bezpłatne, skuteczne i przekrojowe szkolenie z dojazdem.

Błyskawiczny i wielokierunkowy rozwój najnowszych technologii używanych w kosmetologii

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: SlimShape HS 2000 - Masaż Endodermiczny i Fale Radiowe RF


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 11:31:17 2023-07-12 16:52:48